Ciepłe kurtki i płaszcze na zimę. Wybieramy najmodniejsze modele na 2020 rok! [PRZEGLĄD]

PB
30.12.2019 13:15
płaszcz

płaszcz (@house_brand)

Zimą 2020 roku ponownie prym będą wiodły kurtki pikowane i puchowe. Zyskały dużą popularność już kilka sezonów temu, ponieważ się ciepłe, wygodne i pasują na każdą sylwetkę. Jeśli wolisz płaszcze to polecamy oversize'owe modele do połowy łydki. Zobacz, co przygotowałyśmy!

Modne kurtki i płaszcze na zimę 2020 

 

Ciepła, praktyczna kurtka i stylowy płaszcz to must have na zimę 2020! Pikowane modele są w tym sezonie szczególnie na czasie. Możesz je nosić do eleganckich butów i kozaków, jak również sportowych sneakersów. Tego typu kurtki są bardzo cieple, dlatego sprawdzą się najlepiej w mroźne zimowe dni. Pikowane kurtki, szczególnie te dłuższe, za kolano, sprawdzają się do każdego typu sylwetki. Modele z paskiem  talii dodatkowo wysmuklą, okrywając brzuszek i boczki. 

W 2020 roku nadal króluje ponadczasowa czerń, ale modne są także beże, jak również odcienie niebieskiego. Classic Blue został wybrany najmodniejszym kolorem 2020 roku, zatem fajnie mieć kurtkę lub płaszcz właśnie w tym kolorze. Jest ponadczasowy, prosty, a zarazem elegancki. Wybrałyśmy różnorodne modele kurtek i płaszczy z sieciówek, które najlepiej sprawdzą się na zimę.

Więcej o: