Paulina Sykut-Jeżyna pozdrawia świątecznie z Kazimierza Dolnego. My patrzymy na jej modną pikowaną kurtkę. Jest świetna!

AS/DZ
27.12.2019 17:39
Paulina Sykut Jeżyna

Paulina Sykut Jeżyna (instagram sykut)

Paulina Sykut-Jeżyna wyjechała na święta w swe rodzinne strony i dzieli się z fanami zdjęciem z Kazimierza Dolnego. Za jej plecami widać fajną kamienicę, ale naszą uwagę zwraca przede wszystkim stylówka dziennikarki. Taka kurtka to hit tej zimy!

Można pozazdrościć Paulinie Sykut-Jeżynie takich rodzinnych stron. Dziennikarka urodziła się w Puławach, które leżą bardzo blisko znanego ze swoich walorów turystycznych Kazimierza Dolnego. To właśnie po tym mieście spacerowała wraz z mężem w świątecznym okresie. Zdecydowanie zasłużyła na ten odpoczynek, bo również przedświąteczny czas był dla niej dość pracowity. Jej fani mogli ją zobaczyć w Wielkim Kolędowaniu z Polsatem 2019, który emitowany był w Wigilię. Pełniła tam rolę prowadzącej obok Krzysztofa Ibisza, ale również śpiewała razem z innymi artystami! Wyglądała pięknie w welurowej, bordowej sukience maxi.

W Kazimierzu Dolnym ubrała się już zupełnie casualowo i jak zawsze jej fani zwrócili uwagę na niemal każdy element jej stylizacji, dopytując o marki. Nam szczególnie podoba się jej pikowana kurtka, która świetnie wpisuje się w obecne trendy. W tym kolorze, określanym jako butelkowa zieleń, pojawiały się w tym roku wszystkie elementy garderoby, a wiele kobiet go pokochało! Kurtka Sykut-Jeżyny wyróżnia się w dodatku błyszczącym materiałem oraz dwoma rodzajami pikowania, co czyni ją oryginalną. Ten model pochodzi z kolekcji marki Candy TM i kosztuje obecnie 179 zł. 

Nie można przejść obojętnie również obok żółtego szalika, a także kolorowej czapki z żółtym pomponem. Oba te elementy stylizacji pochodzą z kolekcji polskiej sieciówki Cropp. Miłośnicy mody zauważą również ciekawy sweter wyróżniający się ozdobnymi kuleczkami i splotem na przodzie. Pochodzi z kolekcji ZARA Kids. Paulina Sykut-Jeżyna wygląda w nim uroczo!

Pikowane kurtki na zimę 2019/2020

Nadchodzące zimowe dni oznaczają chowanie do szaf jesiennych płaszczy z wełny i zastępowanie ich kurtkami zimowymi. Najchętniej wybierane są te pikowane, bo wyglądają świetnie i dzięki równomiernemu rozłożeniu ocieplenia są niezwykle ciepłe. Kobiety mogą przebierać w formach pikowania, ich szerokości oraz wielkości. Najmodniejsze pikowane kurtki na ten sezon to te z błyszczącego materiału lub z detalami i napisami. Modne są również modele oversize. 

Więcej o: