Anna Lewandowska podsumowuje swój rok i zachęca do tego swoich fanów. My patrzymy na jej niebieski płaszcz teddy coat znanej marki. Jest świetny!

BA/DZ
05.12.2019 20:45
anna lewandowska teddy coat

anna lewandowska teddy coat (anna lewandowska teddy coat)

Grudzień to czas refleksji i podsumowań. Okres świąteczny skłania wielu z nas do wspomnień. Gwiazdy również ulegają temu nastrojowi, w tym także Anna Lewandowska.

Okres przed świętami - jak i ten świąteczny - jest burzliwy i dużo w nim się dzieje. Większość z nas jest zapracowana i zabiegana, niemal dla wszystkich nadchodzi też czas na podsumowań i wspomnień. Anna Lewandowska już zaczęła podsumowanie swojego roku, a lista jej sukcesów z pewnością jest długa - dotyczy zarówno kariery jej jak i męża, ale najważniejsze wydarzenia to druga ciąża! Oj, działo się. Gwiazda zachęca do wspomnień także swoich fanów. Może warto chwilę się zatrzymać i pomyśleć, co się wydarzyło?

 

Wspomnieniowy nastrój jest jeszcze milszy, gdy patrzymy na cudowny płaszcz Anny Lewandowskiej. Trenerka zdecydowała się na modny w tym sezonie pluszowy teddy coat w odważnym odcieniu koloru niebieskiego. Gwiazda swój płaszcz kupiła z kolekcji Max Mara - kosztował około 13 tysięcy złotych. Na szczęście w ofertach wielu tańszych marek - na przykład Reserved, H&M, Top Secret i w wielu innych - również możemy znaleźć podobne płaszczyki. Niektóre z nich można kupić za naprawdę nieduże pieniądze! Sami mamy ochotę wypróbować taki płaszczyk! 

Pluszowe płaszcze teddy coat - ciepłe i stylowe

W tym sezonie prawdziwą furorę robią pluszowe płaszcze, czyli tak zwane teddy coat. Wiele gwiazd i stylistek decyduje się na nie. Wyglądają na mega ciepłe i są bardzo miłe w dotyku. To trochę tak, jakby cały czas przytulać miękkiego misia! 

Wśród pluszowych płaszczy możesz znaleźć modele w klasycznych barwach takich jak czerń, beż czy brąz. To najpopularniejszy i najbezpieczniejszy wybór. Jednak niektóre marki oferują także płaszczyki w odważniejszych kolorach, jak na przykład ten Ani Lewandowskiej. Możesz wiec postawić na niebieski, bordowy, fioletowy albo na modele wielokolorowe, okraszone zwierzęcym wzorem. Te ostatnie trudno znaleźć, ale da się! Teddy coat najlepiej łączyć z nieco cieńszymi i dopasowanymi do sylwetki ubraniami. Sam płaszcz jest gruby i ciepły, więc na pewno w nim nie zmarzniesz. Łącząc go z kozakami, stworzysz idealną stylówkę na ten sezon!