Joanna Koroniewska w sukienkce od H&M i w kowbojkach polskiej marki. Stylizacja idealna na imprezy i nie tylko

Joanna Koroniewska pyta fanów, w jakiej wersji ją wolą. Jej stylizacja dowodzi, że kilka detalii może zmienić całe zestawienie. Nam się bardzo podoba!

Joanna Koroniewska zwróciła się do fanów z pytaniem:

I którą wersję bardziej lubicie?!? Rozważną czy romantyczną?!?
 

Na pierwszej fotce możemy ją podziwiać w koronkowej, czarnej sukience, na którą założyła płaszcz w kolorze beżowym. Druga fotka jest bardziej roześmiana i już bez płaszcza, czyli jakby ta bardziej romantyczna ;). Nam podobają się obie wersje. A wam? 

W tym jesiennym, niezwykle modnym zestawieniu, aktorka zdecydowała się na same hity sezonu. Postawiła na czarną, koronkową sukienkę, którą kupimy w H&M za 199,99 zł. Model ten wykonany jest bardzo interesującego, półtransparetnego materiału z nakrapianiem. Wygląda efektownie i sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Do tego Koroniewska założyła jeszcze beżowy, klasyczny płaszcz. Stylizację uzupełniła stylowymi dodatkami - kowbojkami od polskiej marki Loft37 oraz czarną torebką od Diora. 

Kowbojki do sukienki - świetny pomysł! 

Zestawienie kozaków i sukienki jest nam już dobrze znane. W tym sezonie na liście trendów pojawiły się kowbojki, które również świetnie wyglądają z sukienką. Możesz wybrać modele z krótką lub dłuższa cholewą. Kowbojki charakteryzują się jednak materiałem ozdobionym wyżłobionym w skórze wzorem. Niektóre modele mają haftowanie. Te właśnie detale czynią je niebanalnym dodatkiem do stylizacji. 

Mogłoby się wydawać, że kowbojki, z racji swojego ekstrawaganckiego wyglądu, nie za bardzo pasują do sukienki. To nieprawda! Jeśli połączysz je z klasyczną sukienką, jak właśnie mała czarna, czy z modelem dzianinowym z stonowanym kolorze, będą wyglądać dobrze. Możesz też spróbować zestawić je z sukienką w kwiaty, ale pod warunkiem, że twoje kowbojki same w sobie nie posiadają już kwiecistego haftowania. Co za dużo, to niezdrowo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.