Jeansy kultowej marki Lee z wyprzedaży! Te modele wymodelują pupę i uniosą pośladki

PB DZ
29.10.2019 17:00
jeansy lee

jeansy lee (mat. partnera)

Lee to oryginalna marka amerykańskich dżinsów, założona w 1889 roku przez Henry'ego Davida Lee i wywodząca się z odzieży roboczej. Od poczatku swojego istnienia brand produkował ubrania, które wyróżniały się na tle innych. Funkcjonują one po dziś dzień, będą na nowo noszone pzrez ówczesną młodzież. My wybrałyśmy najlepsze modele tej kultowej marki. Sprawdźcie, co przygotowałyśmy!

Jeansy 

 

Wszystkie kochamy jeansy! Nosimy je w różnej wersji - od sportowej po elegancką. Są to spodnie modne, wygodne i ponadczasowe! Mają dość burzliwą historię. Początkowo z brązowej bawełny barwionej następnie pigmentem indygo szyto spodnie dla robotników. W latach 30. "występowały" w westernach i szturmem podbiły srebrny ekran. Wtedy też pojawiły się kobiece modele podkreślające biodra. W czasie II wojny światowej za sprawą amerykańskich żołnierzy na przepustkach poznał je cały świat. Później, w latach 50. i 60., nosiły je Brigitte Bardot i Marylin Monroe - największe ówczesne gwiazdy kina. Lata 70. to burzliwy czas rewolucji seksualnej i okres młodzieńczego buntu wielu grup młodzieży. Hipisi, zwani "dzieci kwiaty" - zapoczątkowali modę na dzwony - jeasny z szerokimi nogawkami. Lata 80. to już szczyt popularności spodni z denimu. Nosili je wszyscy: od znanych muzyków i aktorów po zwykłych, szarych ludzi. Po dziś dzień jeansy zaliczają się do modowych klasyków i naszym zdaniem jeszcze długo tak pozostanie.   

Jeansy Lee  

 

Marka Lee jako pierwsza wprowadziła do świata jeansów wiele innowacji. Chwilę po tym jak powstała na rynku pojawił się pierwszy model kombinezonu roboczego Lee. Wkrótce potem, bo już w 1913 r., firma wprowadziła na rynek kultowy fason Union-All. Może sobie również przypisać pierwsze dżinsowe spodnie z zapięciem na zamek błyskawiczny oraz pierwszą kurtkę dżinsową o dopasowanym kroju. Wyznaczenie nowych trendów dało marce dużą popularność. Zresztą, jak widzicie, są to trendy, które utrzymują się po dzień dzisiejszy. Wybrałyśmy modele, który wymodelują pupę i uniosą pośladki. Nadają się na każdą okazję. Naszym ulubionym połączeniem są jeansy z białą koszulą. Jest to klasyk, który uwielbiamy w każdym wydaniu. Sprawdźcie wybrane przez nas modele. Teraz kupisz je z rabatem do 50%!