Unikatowa kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls! Kosmetyki inspirowane Atomówkami w świetnej cenie

Nowa kolekcja polskiej marki INGLOT zachwyci wiele kobiet! Linia INGLOT x The Powerpuff Girls to 18 wspaniałych produktów z wizerunkiem bohaterek kultowej kreskówki Atomówki. Już teraz możecie kupić je w świetnej cenie!

INGLOT x The Powerpuff Girls

Polska marka INGLOT przy współpracy z Cartoon Network stworzyła kapsułową linię kosmetyków inspirowaną bohaterkami kreskówki Atomówki. Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls to 18 cudownych produktów, ozdobionych wizerunkiem Bajki, Bójki i Brawurki. Wśród nich znajdziecie palety cieni, pomadki, błyszczyki, rozświetlacze, cienie sypkie, eyeliner w żelu oraz kosmetyczkę. Dzięki tym kosmetykom z łatwością wykreujecie wizerunek inspirowany swoją ulubioną bohaterką i jej cechami osobowości!

 

Możecie zdecydować, czy chcecie dołączyć do Teamu Bubbles, Blossom czy Buttercup. Poniżej przygotowałyśmy produkty z nowej kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls, które pozwolą każdej z was wydobyć wewnętrzne piękno i świetnie sprawdzą się w codziennym makijażu, zachowując indywidualizm i umacniając pewność siebie!

Team Bubbles

Team Blossom

Team Buttercup

Kosmetyki z najnowszej linii INGLOT x The Powerpuff Girls są dostępne w bardzo atrakcyjnym przedziale cenowym! Zerknijcie niżej, a znajdziecie tam pozostałe produkty, które tworzą unikatową kolekcję marki INGLOT. Wśród nich cienie do powiek w formie pigmentu, które idealnie uzupełnią makijaż oka. Zestawy pomadek, wodoodporną konturówkę do powiek w żelu, przepiękne rozświetlacze do twarzy, oczu i ciała oraz cudowną kosmetyczkę z wizerunkiem Atomówek!

Więcej o: