Buty i torebki z krokodylim wzorem to najmodniejsza propozycja na jesień! W tym sezonie postaw na ten wzór

PJ
15.10.2019 13:30
buty i torebki z krokodylim wzorem

buty i torebki z krokodylim wzorem (mat. partnera / https://www.instagram.com/tuyetkelly/ [pinterest.com])

Jesień to czas zwierzęcych printów! W modzie był już wężowy wzór i cętki, teraz przyszedł czas na imitację krokodylej skóry. To właśnie ona w jesiennym sezonie będzie królowała na butach i torebkach. Sprawdźcie przygotowane przez nas propozycje i wybierzcie coś dla siebie.

Buty z krokodylim wzorem

W poprzednich sezonach w modzie królował wężowy print i cętki, natomiast tej jesieni najmodniejszym wzorem jest krokodyla faktura! To właśnie ją lansują największe domy mody i projektanci. Szczególnie świetnie będzie prezentowała się na jesiennych butach. Przygotowałyśmy dla was obuwie w krokodyli wzór. Możecie znaleźć go na botkach, kozakach, a nawet czółenkach! Wszystkie te buty idealnie sprawdzą się w jesiennych zestawach, a krokodyli print doda im szyku i elegancji. Cudownie będą wyglądały w każdej stylizacji, dlatego nie powinno zabraknąć ich w waszych szafach. Poniżej znajdziecie najróżniejsze obuwie na jesień w krokodyli wzór, który mamy nadzieję, że też was zachwyci!

Buty z krokodylim wzoremButy z krokodylim wzorem mat. partnera

Torebki z krokodylim wzorem

Doskonale pamiętamy, że wielu kobietom ciężko było przekonać się do zwierzęcych printów. Jednak imitacja krokodylej skóry na wielu dodatkach wygląda naprawdę świetnie! Wśród propozycji na ten sezon znajdziecie ją również na torebkach damskich. Warto wybrać dla siebie tak modny dodatek, który uzupełni każdy zestaw, a nawet doda mu wyjątkowości i charakteru. Poniżej znajdziecie torebki zdobione krokodylim wzorem. Wśród wybranych przez nas modeli są też znane marki, które w tym sezonie promują właśnie ten print!

Torebki z krokodylim wzoremTorebki z krokodylim wzorem mat. https://www.instagram.com/tuyetkelly/ https://vildekaniner.tumblr.com/post/100315123697 [pinterest.com]

Więcej o: