Sukienki wyszczuplające - pozbądź się kilku kilogramów bez diet czy ćwiczeń

Masz dosyć drakońskich diet i męczenia się w siłowni, a efekty wciąż nie są zadowalające? Sukienki wyszczuplające sylwetkę to coś, co powinno znaleźć się w twojej szafie. Dzięki sprytnym modowym trikom możesz optycznie "zeszczupleć" o co najmniej jeden rozmiar bez żadnych wyrzeczeń i zaledwie w kilka chwil. Sprawdź najlepsze fasony!

Sukienki wyszczuplające bazujące na złudzeniu optycznym

Zabawa kolorem i kontrastem to świetny sposób, by optycznie odjąć sobie kilka kilogramów. Kontrastujące wzory na sukience sprawią, że twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą. Najpopularniejsze tego typu kreacje mają pionowy, czarno-biały wzór, jednak dobrze sprawdzą się inne kontrastujące ze sobą kolory. W tym wydaniu najczęściej mamy do wyboru sukienki wyszczuplające o kroju etui, które dzięki temu, że opływają ciało, potęgują efekt wyszczuplenia. Pamiętaj tylko, by nie próbować wcisnąć się w za mały rozmiar!

Sukienki wyszczuplające bazujące na złudzeniu optycznymSukienki wyszczuplające bazujące na złudzeniu optycznym fot. mat. partnera

Sukienki wyszczuplające z paskiem w talii 

Pasek w talii to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z problemem braku wyraźnie zaznaczonego wcięcia powyżej linii bioder. Sukienka wyszczuplająca z paskiem przyciągnie uwagę do najwęższego miejsca w tej okolicy. Jeżeli chcesz optycznie wydłużyć sylwetkę i tym samym ją wysmuklić - zaznacz paskiem talię nieco wyżej, na wysokości żeber. Innym rozwiązaniem jest wybór sukienki wyszczuplającej z wszytym pasem - kroje kopertowe i koszulowe doskonale wyszczuplają.

Sukienki wyszczuplające z paskiem w taliiSukienki wyszczuplające z paskiem w talii fot. mat. partnera

Sukienki wyszczuplające z marszczeniami, aplikacjami i wiązaniami 

To kolejny sprytny sposób, by ukryć nadprogramowe kilogramy. Marszczenia i drapowania lub wyraziste wzory i aplikacje w okolicy brzucha skutecznie wyszczuplają to miejsce i odwracają uwagę od wystających krągłości. Opływowe materiały, z których uszyte są sukienki wyszczuplające, będą w tym wypadku doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie zarysują zbyt mocno sylwetki.

Sukienki wyszczuplające z marszczeniami, aplikacjami i wiązaniamiSukienki wyszczuplające z marszczeniami, aplikacjami i wiązaniami fot. mat. partnera

Sukienki wyszczuplające z rozkloszowanym dołem

Sukienki wyszczuplające o linii A są doskonałym sposobem na odjęcie sobie dodatkowych centymetrów z okolicy bioder lub pośladków. Jeżeli zdecydujesz się na długość sięgającą okolicy kolan, dodatkowo wydłużysz i wysmuklisz nogi. Jeśli masz drobniejszą górną partię ciała, możesz wybrać sukienkę z dopasowaną górą - dzięki temu podkreślisz jej szczupłość. Kiedy jednocześnie ukryjesz szersze biodra, wszyscy będą przekonani o tym, że masz proporcjonalną sylwetkę!

Dobierając wyszczuplające sukienki, należy pamiętać, by kreacja miała odpowiedni rozmiar. Za mała podkreśli niedoskonałości sylwetki, a za duża - poszerzy cię optycznie. Jeżeli chcesz "zrzucić" dodatkowe kilogramy, włóż również bieliznę modelującą. 

Sukienki wyszczuplające z rozkloszowanym dołemSukienki wyszczuplające z rozkloszowanym dołem fot. mat. partnera