To idealny płaszcz na wiosnę! Trencz nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego już teraz warto go mieć

Trencz to płaszcz, który powinien być elementem każdej, wiosennej garderoby! Modele, które dla was znalazłyśmy, idealnie wpisują się w nadchodzący sezon - już teraz kupicie je w bardzo korzystnej cenie.

Klasyczny trencz

Trencz jest idealnym płaszczem na wiosnę. Ponadczasowy i zawsze z klasą, świetnie uzupełni każdą stylizację. Przede wszystkim trencz jest to model płaszcza, który w modzie króluje już od wielu, wielu lat. Dlatego jeśli planujecie jego zakup, zapewniamy, że posłuży wam w kolejnych sezonach. W końcu nic nie wskazuje na to, żeby miał wyjść z mody! Szczególną uwagę warto zwrócić na klasyczne modele. Trencz właśnie w tej odsłonie podoba się kobietom najbardziej! I wcale nas to nie dziwi, w końcu każda z nas uwielbia wyglądać szykownie. Płaszcze, które znajdziecie poniżej, zdecydowanie do takich należą.

klasyczne trencze / mat. partneraklasyczne trencze / mat. partnera www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Kolorowe trencze

Wiosną również warto wnieść do swoich stylizacji trochę koloru. Dlatego idealną propozycją będą ponadczasowe trencze, ale w kolorowej odsłonie! Gwiazdy już teraz zwróciły na nie uwagę i świetnie się w nich prezentują. Kolorowy trencz doda charakteru waszym zestawom, ponadto wygląda niebanalnie i przykuje uwagę wielu osób. Poniżej znajdziecie modele w różnych kolorach, dlatego jeśli uwielbiacie wyróżniać się z tłumu, koniecznie się im przyjrzyjcie ;).

kolorowe trencze / mat. partnerakolorowe trencze / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Poniżej więcej płaszczy

Więcej o: