W Dzień Kobiet prezent spraw sobie sama! Mamy pomysły, które przypadną ci do gustu

PJ
08.03.2019 09:00
perfumy i rajstopy na dzień kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/edytaherbus/

perfumy i rajstopy na dzień kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/edytaherbus/ (perfumy i rajstopy na dzień kobiet / mat. partnera / www.instagram.com/edytaherbus/)

Jedni uważają, że Dzień Kobiet, to doskonała okazja, żeby obdarować ukochaną osobę prezentem. Inni, że można robić to każdego dnia. Jednak w tak szczególnym dniu powinnaś pomyśleć o sobie sama i podarować sobie coś, co sprawi ci przyjemność.

Perfumy damskie

Nie czekaj, aż to ktoś sprawi ci prezent! W końcu sama możesz wywołać uśmiech na swojej twarzy. W Dzień Kobiet warto, żebyś pomyślała o sobie i obdarowała siebie wyjątkowym prezentem. Jednym z nich mogą być perfumy. W końcu kto, jak nie ty sama, będzie wiedział, które perfumy spodobają ci się najbardziej?. Poniżej przygotowałyśmy dla ciebie cudowne zapachy, na które warto zwrócić uwagę.

perfumy damskie / mat. partneraperfumy damskie / mat. partnera www.instagram.com/edytaherbus/

Rajstopy

Większości Dzień Kobiet kojarzy się z czasem PRL-u, a wtedy klasycznym podarunkiem były goździki oraz rajstopy. W dzisiejszych czasach ten element garderoby dostaniesz już wszędzie. W tym sezonie większość kobiet stawia na oryginalne wzory, ale te ponadczasowe i klasyczne też zawsze się sprawdzą. Również warto, żebyś zwróciła uwagę na seksowne pończochy, które zdecydowanie dodadzą wdzięku i wyeksponują nogi!

rajstopy damskie / mat. partnerarajstopy damskie / mat. partnera www.instagram.com/macademiangirl/

Poniżej więcej propozycji

Więcej o: