Plisowane spódnice są eleganckie i bardzo modne. Uwielbia je sama Kinga Rusin. Wybrałyśmy 18 pięknych modeli na wiosnę

Spódnice plisowane to najbardziej kobiecy element garderoby na wiosnę! Warto, żeby każda z was miała choć jedną taką spódnicę w swojej szafie. Oto modele, które dla was znalazłyśmy.

Plisowane spódnice w stylu Kingi Rusin

Zbliża się wiosna, a to idealny moment, żeby pomyśleć o tak modnym i kobiecym elemencie garderoby, jakim jest plisowana spódnica. Gwiazdy za nią szaleją, a jedną z nich jest Kinga Rusin. Dziennikarka już od dawna należy do miłośniczek tego fasonu spódnic. Plisy często stanowią ważną część jej stylizacji. Również ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w bordowej plisowanej spódnicy. 

Sprawdź: Modne spódnice damskie plisowane!

plisowana spódnica / mat. partneraplisowana spódnica / mat. partnera www.instagram.com/kingarusin

Plisowane spódnice na wiosnę

Plisy modne w latach 90., znów wkroczyły do świata mody. Właściwie już od kilku sezonów fason ten króluje w świecie spódnic. Dodają finezji, kobiecości i świetnie wyglądają zarówno z długimi kozakami, jak i ze szpilkami. Oczywiście plisowane spódnice to nie tylko element eleganckiej garderoby. Również idealnie odnajdą się w swobodnym zestawie, gdy stawiacie na luźny T-shirt i wygodne buty sportowe. Poniżej prezentujemy spódnice z plisami, które przykuły naszą uwagę. Mamy nadzieję, że i wam któryś z modeli wpadnie w oko! Znajdziecie wśród nich ponadczasowe spódnice plisowane, ale też modele, które w tym sezonie podbijają kobiece serca.

Zobacz: Najmodniejsze, plisowane spódnice mini!Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.