Lewandowska uwielbia niebieski. Wybrałyśmy najładniejsze ubrania i dodatki w tym kolorze

Płaszcze i ubrania w kolorze niebieskim to strzał w dziesiątkę! W nadchodzącym sezonie warto wziąć przykład z Anny Lewandowskiej i postawić właśnie na ten kolor.

Anna Lewandowska to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych polskich celebrytek. To, w co się ubierze, w bardzo szybkim tempie znika ze sklepowych półek. Stawia na dobre jakościowo ubrania, które niestety często kosztują dość dużo, jednak jej styl może być wielką inspiracją dla wielu kobiet!

Płaszcze w kolorze niebieskim

Ostatnio na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym  zaprezentowała się w jeansowym długim płaszczu. Jest to projekt marki Junya Watanabe Comme des Garcons i kosztuje ponad 5 tys. zł. Jednak nie tylko to zwraca uwagę. Obok zdjęcia widnieje bardzo ciekawy wpis trenerki, w którym nawołuje do noszenia kolorów, a w szczególności jednego - niebieskiego. Według niej ma on potężny wpływ na nasze samopoczucie - jest najczęściej wybieranym kolorem, który pobudza nas do twórczego myślenia. Może warto w tym sezonie postawić właśnie na płaszcze w kolorze niebieskim?

niebieskie płaszcze / mat. partneraniebieskie płaszcze / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ubrania w kolorze niebieskim

Oprócz płaszczy, warto nosić również inne niebieskie ubrania, by urozmaicić swoje stylizacje. Nic dziwnego, że Anna Lewandowska uwielbia tę spokojną i delikatną barwę. Również i wy możecie zwrócić na nią uwagę i znaleźć dla siebie ciekawe ubrania w niebieskim kolorze. Poniżej prezentujemy wam kilka z nich. Wiosną wiele osób zachwycą również niebieskie dodatki!

Sprawdź też: Modną odzież niebieską w paski!

niebieskie ubrania / mat. partneraniebieskie ubrania / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Poniżej więcej ubrań

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.