Parka to ponadczasowa kurtka, która idealnie sprawdzi się wczesną wiosną. Z futerkiem czy bez? Oto 30 najfajniejszych modeli

PJ
27.02.2019 13:00
parka na wiosnę / mat. partnera / WBF

parka na wiosnę / mat. partnera / WBF (parka na wiosnę / mat. partnera / WBF)

Idealną kurtką na okres przejściowy i wiosenne dni, jest wszystkim dobrze znana parka! Warto mieć ją w swojej garderobie, w końcu genialnie wygląda z innymi rzeczami.

Parka na wiosnę

Parka jest ponadczasową i uniwersalną kurtką, która w modzie króluje od kilku sezonów. Wystarczy, że wybierzecie dla siebie model odpowiedni do danej pory roku, a zachwycicie w niej wszystkich. Na wiosnę, warto zwrócić uwagę na lekki i swobodne  modele, które idealnie będą wyglądały do spodni jeansowych, jak i sukienek. Parka to model kurtki, który powinien znajdować się w każdej damskiej szafie. Niezależnie od tego, czy cenicie sobie wygodny i swobodny styl, czy jednak wolicie bardziej eleganckie zestawy. Warto w nią zainwestować, w końcu w kolejnych sezonach wciąż nie wyjdzie z mody.

parka na wiosnę / mat. partneraparka na wiosnę / mat. partnera WBF

Parka z futerkiem

Zimą wybierałyśmy dla siebie ciepłe parki, które ochroniły nas przed chłodnym powietrzem. Większość tych modeli jest zdobiona modnym futerkiem. Taka parka również sprawdzi się w okresie przejściowym, dlatego jeśli nie macie jej w swojej szafie, możecie o niej pomyśleć. Już teraz większość modeli kupicie w dużo niższej cenie! Postawcie na kurtkę z efektownym ozdobnym futerkiem i poczujcie się modnie.

parka z futerkiem / mat. partneraparka z futerkiem / mat. partnera www.instagram.com/marina_official

Poniżej więcej kurtek

Więcej o: