Już niedługo będziemy je nosiły zamiast kurtek. Najładniejsze żakiety z nowych kolekcji. Biały w stylu Curuś to must have

PJ
13.03.2019 13:00
marynarki damskie / mat. parnera / www.instagram.com/alicjabc/

marynarki damskie / mat. parnera / www.instagram.com/alicjabc/ (marynarki damskie / mat. parnera / www.instagram.com/alicjabc/)

Marynarka damska to idealna alternatywa dla kurtki! Warto mieć w swojej szafie różne jej rodzaje z którymi stworzycie genialne i modne stylizacje.

Zapewne każda z was w swojej szafie ma ten ponadczasowy i elegancki element garderoby, którym jest marynarka. Większość z nas uwielbia nosić ją do pracy, czy na ważne spotkania. Zimą, jest świetną alternatywą dla swetra, natomiast wiosną i latem idealnie zastąpi nam kurtkę. W sklepach internetowych znalazłyśmy najróżniejsze modele damskich marynarek. Wszystkie z nich są wyjątkowe i potrafią zachwycić!

Klasyczne marynarki damskie

Jeżeli uwielbiacie modne, ale klasyczne rozwiązania, koniecznie weźcie przykład z Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka niedawno postawiła na długą, białą marynarkę, która dodaje stylizacji szyku i elegancji. Jeżeli spodobał wam się jej wybór, koniecznie zerknijcie poniżej na nasze propozycje. Znajdziecie tam równie modne marynarki damskie w klasycznej odsłonie. 

klasyczne marynarki damskie / mat. partneraklasyczne marynarki damskie / mat. partnera www.instagram.com/alicjabc/

Kolorowe marynarki damskie

Dla pań, szukających ekstrawaganckich dodatków, polecamy marynarkę damską w intensywnym kolorze, jak czerwień, zieleń, błękit czy żółć. Małgorzata Rozenek postawiła na żółty garnitur damski z Zary. My natomiast, znalazłyśmy dla was świetne marynarki w równie ciekawych kolorach. Zerknijcie poniżej na modele przez nas przygotowane. Takie okrycie wierzchnie idealnie sprawdzi się na wiosnę, doda waszym stylizacjom energii i modnego szyku.

kolorowe marynarki damskie / mat. partnerakolorowe marynarki damskie / mat. partnera KAPiF

Poniżej więcej propozycji