Nic tak nie podkreśli figury jak ołówkowa sukienka! Oto modele w stylu kreacji Lewandowskiej. Poczujesz się w nich jak bogini

Sukienki ołówkowe to szyk i elegancja, dlatego w każdej szafie powinno znaleźć się miejsce na tak ponadczasową kreację. Stworzycie z nimi naprawdę świetne stylizacje. Sprawdźcie wybrane przez nas modele!

Sukienki ołówkowe

Ołówkowe sukienki to niezwykle kobieca propozycja na jesienne dni. Dodadzą każdej z was szyku i elegancji, a stylizacje z nimi będą oszałamiające. Ta kreacja świetnie sprawdzi się w zestawie do pracy, ale również warto o niej pomyśleć gdy szykujecie się na specjalne wyjście. Dzięki temu, że jest dopasowana, pięknie podkreśli waszą talię i sprawi, że będziecie prezentowały się w niej bardzo seksownie. Prócz talii podkreśli również wasze biodra i biust! Dlatego nie ma bardziej kobiecej propozycji od sukienki ołówkowej.

Sukienka ołówkowa Anny Lewandowskiej

sukienka ołówkowa/mat. partnerasukienka ołówkowa/mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jeżeli nie jesteście przekonane do dopasowanych kreacji wystarczy, że spojrzycie jak fantastycznie w swojej sukience ołówkowej o długości midi wygląda Anna Lewandowska. Ta sukienka to projekt polskiej marki NUDYESS i kosztuje 349 złotych. Trenerka ma świetny gust i zawsze wie, na co warto postawić, dlatego proponujemy, żebyście i wy wzięły z niej przykład. Poniżej przygotowałyśmy dla was sukienki ołówkowe i to w dużo niższej cenie! Zerknijcie na nie, a na pewno któraś wpadnie wam w oko ;).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.