Modne bluzki 2018. Hity sezonu, które warto mieć w szafie. Już od 39 zł!

PJ
25.09.2018 09:00
bluzki damskie 2018 / mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

bluzki damskie 2018 / mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/ (bluzki damskie 2018 / mat. partnera/www.instagram.com/marcelina_zawadzka/)

Znalazłyśmy dla was najmodniejsze bluzki roku 2018! To właśnie te modele królowały najdłużej i wciąż warto w nie inwestować.

Bluzki damskie

Bluzka jest cudownym elementem garderoby, który potrafi urozmaicić każdą stylizację. Dzięki niej z eleganckiego zestawu z łatwością stworzymy ten na luzie. Wystarczy dobrać odpowiednią bluzkę do danej okazji i stylizacja gotowa! Ale jakie bluzki w 2018 roku są najbardziej modne? Spójrzcie poniżej.

bluzki damskie 2018 / mat. partnerabluzki damskie 2018 / mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Najmodniejsze bluzki 2018

Przygotowałyśmy osiemnaście modeli bluzek, za które nie zapłacicie wiele. Wszystkie idealnie wpisują się w tegoroczne trendy i świetnie spiszą się nie tylko w letnim, ale również w jesiennym sezonie. Wśród modeli bluzek znajdziecie te najbardziej pożądane - bluzki hiszpanki, które mogłyśmy w tym roku podziwiać w wielu świetnych stylizacjach gwiazd, modele zdobione finezyjną falbaną czy najbardziej kobiecym wśród wzorów, kwiatami. Również warto zwrócić uwagę na bluzki wykonane z romantycznej koronki, one zapewne posłużą wam przez lata! W naszym zestawieniu znajdziecie też klasyczne modele, które z łatwością wykorzystacie do wielu stylizacji. A jakie bluzki są waszymi ulubionymi? Czy znajdują się one wśród naszych propozycji? ;)