Buty na jesień Carinii, Gino Rossi i Kazar. Mamy model Natalii Siwiec! Nie należy do najtańszych, ale jest PIĘKNY

Dodaj swoim stylizacjom szyku dobierając eleganckie buty na jesień marek premium! Przygotowałyśmy dla was modele butów, które już niedługo będą hitami.

Każda kobieta powinna mieć kilka par eleganckich butów, które przydadzą się na ważne i specjalne okazje. Oczywiście nie tylko na takie! W eleganckim obuwiu chodzimy również na co dzień np. do pracy, dlatego koniecznie zobaczcie modele, które dla was przygotowałyśmy. Poniżej znajdziecie przepiękne damskie buty, które dodadzą wam szyku i klasy! Wszystkie modele są dziełem marek premium, dlatego nie kosztują mało, ale warto czasem przeznaczyć większą kwotę na obuwie, które posłuży nam latami ;). Oczywiście wśród tych perełek znajdziecie też buty, które są przecenione!

Sandały na obcasie

Sandały na obcasie towarzyszą nam już od początku wiosny. Idealnie sprawdzają się w wielu stylizacjach, dlatego od kilku miesięcy podbijają salony! Pięknie eksponują nogi i potrafią dodać szyku wielu zestawom. Dlatego powinnyście mieć je w okresie przejściowym, gdy pogoda na dworze jeszcze pozwala na noszenie takiego obuwia. Przygotowałyśmy dla was modele, których marki są wam znane. Wśród nich znajdziecie m.in. Badurę, czy Kazar.

eleganckie buty/mat. partneraeleganckie buty/mat. partnera www.instagram.com/hanna_lis/

Klasyczne buty

Oczywiście nie ma bardziej eleganckiego obuwia od klasycznych czółenek, które zawsze pasują do każdego wyjścia. Również na jesień będą świetnym wyborem! Warto też zaopatrzyć się w eleganckie botki, które już teraz znajdziecie w wielu modnych fasonach. Zobaczcie poniżej buty, które dla was przygotowałyśmy. Znajdziecie tam też obuwie marki Carinii, reklamowane przez Natalię Siwiec!

eleganckie buty/mat. prasowe/mat. partneraeleganckie buty/mat. prasowe/mat. partnera www.instagram.com/cariniifabrykaobuwia/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.