Sukienka smokingowa Meghan Markle to HIT. Znalazłyśmy podobne. Ten fason wysmukla!

Smokingowa czarna sukienka w stylu Meghan Markle potrafi zachwycić! Jest klasyczna i nadaje kobiecego wyglądu oraz szyku. Warto w tym sezonie postawić na podobne kreacje, są ponadczasowe i eleganckie.

Smokingowa sukienka Meghan Markle

Od momentu gdy Meghan Markle została żoną księcia Harrego, oczy całego świata zwróciły się w jej stronę. I wcale nie powinno nas to dziwić, w końcu i my podziwiamy ją i jej kreacje. Część z nich łamie królewską etykietę, jednak i tym razem dla efektu końcowego było warto założyć czarną sukienkę mini!

sukienka Meghan Markle/mat. partnerasukienka Meghan Markle/mat. partnera East News

Sukienka w stylu Meghan

29. sierpnia Meghan wraz z księciem Harrym pojawiła się na charytatywnej zbiórce, która odbyła się w londyńskim teatrze - Victoria Palace. Smokingowa sukienka, którą wybrała dla siebie Meghan to jeden z najmodniejszych fasonów sezonu! Czarna sukienka jest dziełem Judith & Charles i kosztuje 327 funtów. Księżna Sussex prezentowała się w niej fenomenalnie! Zachwyciła nas swoją elegancją i długimi zgrabnymi nogami, które odsłoniła sukienka mini. Jeżeli i wam przypadła do gustu znalazłyśmy bardzo podobne czarne sukienki smokingowe i to w dużo niższej cenie. Zerknijcie poniżej, a znajdziecie tam najróżniejsze modele i wszystkie w stylu Meghan! Taka kreacja idealnie nadaje się na ważne przyjęcie, doda wam szyku i elegancji, a przede wszystkim kobiecego wyglądu. Również możecie założyć ją do pracy, czy na ważne spotkanie. Jak widać, klasyczna, czarna sukienka przypominająca marynarkę, potrafi zachwycić.

Więcej o: