Torebki gwiazd. Wybrałyśmy dla Was te, które będą królować podczas tego lata. Wśród nich modele marki Kazar i Monnari

PJ
09.07.2018 09:00
Kolaż, torebki/Materiały partnera/https://www.instagram.com/malgosia_socha, www.instagram.com/kazar/

Kolaż, torebki/Materiały partnera/https://www.instagram.com/malgosia_socha, www.instagram.com/kazar/ (Kolaż, torebki/Materiały partnera/https://www.instagram.com/malgosia_socha, www.instagram.com/kazar/)

Szukacie ładnej i markowej torebki, która tego lata będzie dodatkiem do wielu waszych stylizacji? Proszę bardzo! Oto torebki znanych marek, które noszą gwiazdy.

Torebki Monnari

Każda kobieta uwielbia dodatki, które są świetnym uzupełnieniem stylizacji. Dlatego warto skupić się nad ich doborem i stawiać na produkty, które posłużą nam przez lata. Wśród dodatków największą uwagę poświęcamy oczywiście butom i torebkom, które staramy się dobierać tak, żeby idealnie pasowały do zestawów. W naszych garderobach jest ich naprawdę wiele, dlatego i tym razem chcemy zaprezentować wam akcesoria warte uwagi, a szczególnie torebki! Możemy mieć ich niezliczoną ilość, prawda? :)

A jakie torebki uwielbiają gwiazdy? Poniżej znajdziecie torebki Monnari, które zachwycają nas swoimi fasonami. Małgorzata Socha jest jedną ambasadorek marki. Jeśli tak, jak my lubicie styl naszej aktorki, koniecznie zerknijcie na torebki, które promuje.

Kolaż, torebki Monnari/Materiały partneraKolaż, torebki Monnari/Materiały partnera https://www.instagram.com/malgosia_socha/

Torebki Kazar

Oprócz Monnari zauważyłyśmy, że gwiazdy z chęcią noszą dodatki marki Kazar. Wśród nich znajdą się tak popularne osoby, jak Małgorzata Rozenek czy Karolina Szostak. Kazar w swojej ofercie ma niezliczoną ilość naprawdę wartych uwagi rzeczy. My znalazłyśmy dla was torebki, które są kobiece i będą dobrze wyglądały w wielu stylizacjach. Torebki marki Kazar na pewno posłużą wam przez lata, dlatego warto w nie zainwestować. 

Kolaż, torebki Kazar/Materiały partneraKolaż, torebki Kazar/Materiały partnera www.instagram.com/kazar/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: