Fryzury na wesele: loki w stylu Sykut czy fantazyjne upięcia jak u Żmudy-Trzebiatowskiej? Inspirujemy się gwiazdami

BA
25.06.2018 22:00
fryzury na wesele loki

fryzury na wesele loki (fryzury na wesele loki)

Wybierasz się na wesele i potrzebujesz inspiracji na odpowiednią fryzurę? Mamy sprzęt i kosmetyki, dzięki którym twoje włosy będą wyglądać jak gwiazda!

Jak się uczesać na wesele? Jeśli idziesz w roli gościa, a chcesz przygotować fryzurę sama w domu, to powinnaś zdecydować się na coś prostego do wykonania, ale zarazem efektownego. Do wyboru masz kilka ciekawych fryzur, które możesz wykonać samodzielnie. Mamy dla ciebie kilka inspiracji oraz sprzęt, który ułatwi ci stworzenie wymarzonej fryzury na wesele

Łatwe fryzury na wesele: loki i fale 

Fryzury na wesele: lokiFryzury na wesele: loki / fot. WBF, materiały partnerów

Jeśli chcesz wyglądać elegancko i z klasą, to najlepszą i jednocześnie najłatwiejszą fryzurą na wesele będą loki lub delikatne fale. Możesz je wykonać za pomocą tradycyjnej lokówki - pamiętaj im grubsza lokówka, tym loki będą luźniejsze i większe. Ciekawą opcją jest lokówka stożkowa, która wyczaruje grube loki u nasady i cieńsze przy końcówkach. Loki łatwo też wykonać za pomocą suszarko-lokówki, ale pod warunkiem, że nie zależy ci na wyraźnie zarysowanym skręcie i wolisz na przykład romantyczne, delikatne fale. Podczas układania włosów z pewnością przydadzą ci się też kosmetyki utrwalające i nabłyszczające włosy, które sprawią, że fryzura będzie jeszcze ładniejsza! 

Loki plus upięcie 

Fryzury na wesele: loki i upięciaFryzury na wesele: loki i upięcia / fot. instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/ materiały partnerów

Fryzurę z lokami można też ciekawie urozmaicić na przykład dodając do niej przykuwające wzrok upięcie albo ozdoby do włosów. Marta Żmuda-Trzebiatowska do swoich loków dodała także kokardę wykonaną z jej włosów. Jak ją zrobić? Wystarczy, że z części włosów zrobić kucyka i podzielisz go na pół zostawiając jedno dodatkowe cienkie pasemko. Pierwsze grube pasmo powijasz pod spód pod gumkę i upinasz wsuwką. To samo zrób z drugim pasmem. Pozostawione pasemko zepnij wsuwką tuż nad nasadą wcześniejszego kucyka i przełóż je przez środek kokardy. Upnij pasemko także pod spodem kokardy. Włosy w tej fryzurze mogą być zarówno proste, jak i falowane. 

Więcej akcesoriów i kosmetyków do fryzur na wesele znajdziesz w przeglądzie poniżej! 

Więcej o: