Jak się ubrać na wesele? 30 sukienek do 250 zł. Fanki kwiatów zakochają się w tej z Mango!

Szukasz pomysłu, jak ubrać się na wesele? Zobacz nasze propozycje weselnych kreacji, których koszt nie przekracza nawet 300 zł!

Sukienki w kwiaty

Nie wiesz, jak się ubrać na wesele, a swoim wyglądem chcesz zachwycić innych? Potrzebujesz do tego cudownej sukienki, która będzie stylowa, a ty w niej olśnisz wszystkich gości. Spójrz poniżej na nasze propozycje, każda z nich nie przekracza nawet 300 zł! Wybór kwiecistych kreacji jest wielki. Możesz postawić na delikatną i zwiewną sukienkę, która w tańcu będzie przepięknie falowała na parkiecie. Również warto wybrać dla siebie dopasowany model o długości do kostek. W takich sukienkach będziesz prezentowała się bardzo dziewczęco i subtelnie, a do tego świeżo i z klasą! 

Kolaż, sukienka w kwiaty/Materiały partneraKolaż, sukienka w kwiaty/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Koronkowe sukienki

Jeżeli szukasz czegoś bardziej wyjściowego i klasycznego, zawsze możesz wybrać dla siebie sukienkę z koronki. Ten materiał jest kobiecy i zawsze w modzie, dlatego tego typu kreacja posłużyć ci przez lata. Jeżeli nie chcesz sukienki całej wykonanej z koronki, zawsze możesz wybrać taką, która tylko miejscami jest nią zdobiona. Poniżej znajdziesz piękne modele sukienek, kórych cena na pewno przypadnie Ci do gustu :) Wybrałyśmy takie, które nie kosztują więcej niż 250 zł!

Kolaż, koronkowa sukienka/Materiały partneraKolaż, koronkowa sukienka/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Agora SA