Bez nich nie wyobrażamy sobie ciepłych dni. Klapki płaskie i na obcasie. Te z Gino Rossi przecenione!

PJ
03.05.2018 13:40
Kolaż, klapki/Materiały partnera

Kolaż, klapki/Materiały partnera (www.instagram.com/jemerced/)

Latem to właśnie one rządzą wśród obuwia - klapki! Idealne na ciepłe dni, a do tego bardzo stylowe. Może któryś z polecanych przez nas modeli wpadnie Wam w oko?

Klapki na płaskiej podeszwie

Masz dość niewygodnych butów? Zamień je na klapki! Jeśli jeszcze brakuje ich w twojej garderobie, koniecznie musisz zobaczyć modele, które dla ciebie mamy. Już od kilku sezonów klapki to must have wśród letniego obuwia, my nie wyobrażamy sobie, żeby miało ich brakować w naszych stylizacjach. Jeżeli chcesz czuć się swobodnie i cieszyć się dobrą pogodą, koniecznie wybierz coś dla siebie. Blogerki i gwiazdy już dawno noszą klapki - z puszkiem, ozdobnymi kamieniami, a nawet zakrytymi palcami. Teraz fasonów jest naprawdę wiele! 

Poznaj: Szare klapki damskie skórzane w okazyjnych cenach!

Kolaż, klapki na płaskiej podeszwie/Materiały partnera/Kolaż, klapki na płaskiej podeszwie/Materiały partnera/ www.instagram.com/jemerced/

Klapki na obcasie

A może wolisz coś bardziej eleganckiego? Małgorzata Kożuchowska wybrała dla siebie klapki, ale na obcasie. Taki model dobrze prezentuje się w szykownych zestawach, dodając im kobiecości. Jeżeli chcesz wyeksponować swoje nogi, a nie masz ochoty zakładać po raz kolejny klasycznych szpilek, dobrą alternatywą w czasie pięknej pogody będą klapki na obcasie. Zobaczcie, ile pięknych modeli udało się nam znaleźć!

Kolaż, klapki na obcasie/Materiały partneraKolaż, klapki na obcasie/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej produktów

Więcej o: