Te sandałki powinna mieć każda dziewczyna! W Primamodzie znalazłyśmy przecenione o ponad 30 proc.

PJ
26.04.2018 21:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/aniawendzikowska/)

W tym roku pompony nosimy na wszystkim! Na swetrach, spodniach, czapkach, a nawet na butach. Zobaczcie, jak super prezentują się sandałki ozdobione kolorowymi kulkami.

Sandały z pomponami

Te sandały są hitem letniego sezonu. Już od jakiegoś czasu gwiazdy noszą je nie tylko na co dzień, ale pozują w nich też na ściankach. Jeżeli macie dość nudnych i klasycznych butów, te z pewnością przypadną wam do gustu! Sandałki, które zdobione są kolorowymi pomponami występują zarówno w wersji na obcasie, jak i na płaskiej podeszwie. Anna Wendzikowska wybrała dla siebie sandałki z pastelowymi pomponami. Poniżej znajdziecie modele, które są podobne do tych, które ma na sobie prezenterka.

Kolaż, sandały z pomponami/Materiały partneraKolaż, sandały z pomponami/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Klasyczne sandały

Jeśli sandały z pomponami to zbyt odważne obuwie dla was, pamiętajcie o klasycznych, eleganckich sandałkach. Założycie je na co dzień, a nawet na wyjątkowe okazje. Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że to najlepsze buty na lato. Są wygodne i podczas upałów poczujecie się w nich komfortowo. Gwiazdy też chętnie je noszą, dlatego może i wy się skusicie? Poniżej znajdziecie kilka ciekawych i modnych butów. 

Kolaż, klasyczne sandały/Materiały partneraKolaż, klasyczne sandały/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej produktów