Czas na seksowną bieliznę! Od body z Reserved (59 zł) po ekskluzywne biustonosze. W tym na pewno poczujesz się HOT

PJ
01.03.2018 17:00
Kolaż, bielizna/Materiały partnera

Kolaż, bielizna/Materiały partnera (www.instagram.com/maffashion_official)

Każda kobieta uwielbia bieliznę, szczególnie taka w której będzie wyglądała bardzo kobieco i zmysłowo. Spójrzcie na bieliznę, którą dla was znalazłyśmy! Te koronkowe cudeńka potrafią zachwycić.

Ozdobny biustonosz

Biustonosz, który zakładasz pod bluzkę nie musi być klasyczny i gładki. Zaszalej! I zrób z niego część twojej stylizacji. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie biustonosz zdobiony koronką, bądź z paseczkami, które są teraz w modzie. Te elementy powinny wystawać poza twoją bluzkę, tworząc całość zestawu. Wygląda to naprawdę efektownie i bardzo intrygująco. Spójrz na pomysł Anny Lewandowskiej, która w swoim zestawie wykorzystała właśnie taki biustonosz. Trenerka założyła go pod biały sweterek z dekoltem na plecach, dzięki któremu jest widoczna koronka od biustonosza. Czy nie wygląda to stylowo?

Kolaż, ozdobne biustonosze/Materiały partneraKolaż, ozdobne biustonosze/Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Seksowna bielizna

Od dawna wiadomo, że bielizna potrafi poprawić nasze samopoczucie, dlatego powinna być piękna i zmysłowa, a przede wszystkim musimy się w niej dobrze czuć! W swoim wyborze postaw na seksowną bieliznę. Zmysłowe body, bądź koronkowe biustonosze będą strzałem w dziesiątkę, a osoba z którą jesteś, na pewno będzie zachwycona! Przecież wiadomo, że tak zmysłowej bielizny nie nosimy tylko dla siebie ;).

Kolaż, seksowna bielizna/Materiały partneraKolaż, seksowna bielizna/Materiały partnera www.instagram.com/gigihadid

Body na co dzień 

Body są elementem bieliźnianym, ale idealnie sprawdzą się w twojej stylizacji na co dzień. Świetnie będą prezentowały się ze spodniami czy spódnicą, możesz tworzyć z nimi naprawdę efektowne zestawy, a przede wszystkim pięknie wyeksponują twoją figurę. Nie zastanawiaj się długo i sama zobacz, jak będziesz w nich wyglądać!

Kolaż, body na co dzień/Materiały partneraKolaż, body na co dzień/Materiały partnera www.instagram.com/maffashion_official

Poniżej więcej produktów