To najsłynniejsze oscarowe kreacje. Tę w stylu Jolie kupicie na Zalando! A inne? Balowe suknie w tańszych (ale pięknych) wersjach

Już 4. marca odbędzie się 90. ceremonia wręczenia Oscarów! A dziś chcemy przypomnieć wam trzy najpiękniejsze suknie, które miały na sobie aktorki w poprzednich latach podczas wręczenia statuetki.

HILARY SWANK (2005)

W 2005 roku, aktorka Hilary Swank dostała Oscara za rolę w filmie “Za wszelką cenę” (reż. Clint Eastwood). Na uroczystości wręczenia statuetki pojawiła się w cudownej, długiej sukni w kolorze granatowym od  Guy Laroche. Aktorka w swojej kreacji prezentowała się z wielką gracją i wdziękiem. Model takiej sukni jest idealny dla tych kobiet, które chcą podkreślić swoją zgrabną sylwetkę. Poniżej znajdziecie suknie w podobnym stylu do tej, którą miała na sobie Hilary Swank podczas uroczystości. Wszystkie są dopasowane i długie!

Kolaż, HILARY SWANK (2005)/Materiały partneraKolaż, HILARY SWANK (2005)/Materiały partnera EN

ANGELINA JOLIE (2012)

Jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie - Angelina Jolie, w 2012 roku pojawiła się na rozdaniu Oscarów w eleganckiej, długiej, czarnej sukni z seksownym rozcięciem na boku od Atelier Versace. Jej kreacja przeszła do historii! I przez długi czas zachwycało się nią wiele osób, w szczególności tym, w jak delikatny sposób aktorka, dzięki swojej sukni, wyeksponowała nogi. Kreacje z rozporkiem na boku polecamy odważnym kobietom, które z chęcią pokażą swoje zgrabne nogi.

Kolaż, ANGELINA JOLIE (2012)/Materiały partneraKolaż, ANGELINA JOLIE (2012)/Materiały partnera EN

HALLE BERRY (2002)

Halle Berry w 2002 roku odebrała Oscara za rolę w filmie “Czekając na wyrok” (reż. Marc Forster). Podczas tej ceremonii pokazała się na czerwonym dywanie w nieziemskiej kreacji od Elie Saab. Suknia w kolorze burgundowym pięknie prezentowała się w blasku fleszy, a jej największym atutem była góra uszyta z siatki. Taki element w kreacjach wygląda świetnie! I mimo, że od tego czasu upłynęło sporo lat, to nadal jest w modzie. Poniżej znajdziecie suknie, które również mają delikatne siatki i koronki, które dodają kobiecości. Co ciekawe, kreacja przyniosła również sławę projektantowi, którego nazwisko szybko trafiło do czołówki ulubionych kreatorów mody gwiazd. Dziś trudno wyobrazić sobie galę w Hollywood, na której choć jedna aktorka nie pojawiłaby się w sukni od niego.

Kolaż, HALLE BERRY (2002)/Materiały partneraKolaż, HALLE BERRY (2002)/Materiały partnera EN

Poniżej więcej produktów 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.