Moda XXL. Te rzeczy będą modne w 2018 roku i idealnie pasują na okrąglejsze sylwetki. Są też kurtki z wyprzedaży!

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć ubranie w większym rozmiarze, które będzie dobrze leżało, a do tego będzie w modzie! Dlatego przygotowałyśmy dla was ubrania w rozmiarze XXL, które są trendem w 2018 roku!

Pastelowe kolory 

To trend, który znów powróci w sezonie wiosna/lato! Jednak w tym roku pastelowe kolory będą w bardziej chłodnej odsłonie. Również możecie znaleźć te ubrania w rozmiarze XXL. Mamy dla was bardzo eleganckie czółenka w niebieskiej barwie o stabilnym obcasie, bądź różową, pastelową sukienkę. Nie odmawiajcie sobie tego koloru, który rozpogodzi wasze stylizację, a do tego jest bardzo dziewczęcy!

Kolaż, pastelowe ubraniaKolaż, pastelowe ubrania www.instagram.com/elaromanowska

Pasiaste wzory

Dla pań o większym rozmiarze mamy fantastyczną wiadomość! Pasiaste wzory powracają, ale teraz w modzie królować będą te pionowe. Im więcej ich i im dłuższe paski, tym lepiej! Szczególnie, że ten wzór, właśnie w pionowej odsłonie działa najbardziej korzystnie dla waszej figury. Paski pionowe optycznie was wysmuklą, dlatego poniżej mamy kilka propozycji. Wśród nich znajdziecie również torebki w paski, które będą fajnym dodatkiem, a może nawet bazą waszych zestawów.

Kolaż, pasiaste ubrania/Materiały partneraKolaż, pasiaste ubrania/Materiały partnera www.instagram.com/elaromanowska

Pikowane kurtki

Jeżeli w swoich szafach macie pikowane kurtki to koniecznie je wyciągnijcie, ponieważ to one są wśród trendów na 2018 rok! Już teraz, zimą możecie nosić ciepłe, pikowane okrycia. Niżej mamy też dla was propozycję bardziej przejściowych kurtek, które niedługo sprawdzą się idealnie. Nosząc większe rozmiary wcale nie musicie odmawiać sobie modnych rozwiązań! Pamiętajcie o tym ;).

Kolaż, pikowane kurtki/Materiały partnera/Kolaż, pikowane kurtki/Materiały partnera/ www.instagram.com/ewokracja

Poniżej więcej propozycji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.