Ta kurtka to must have każdej jesieni! Świetnie nosi ją Włodarczyk i Wendzikowska, ale najlepiej robi to ONA

Ramoneski królują w modzie od kilku sezonów, również i teraz znalazły się wśród trendów jesieni. Zachwyćcie się stylizacjami naszych gwiazd z kurtką skórzaną i zobaczcie z czym wygląda świetnie.

Ramoneska początkowo kojarzona była wyłącznie z fanami punkrockowych zespołów i miłośnikami motorów. Dziś to jeden z najbardziej popularnych elementów garderoby w damskiej szafie. Noszą ją również gwiazdy, które świetnie łączą ją w swoich zestawach.

Ania Wendzikowska klasyczną ramoneskę założyła do małej czarnej sukienki. Do tego dobrała kopertówkę w kolorze czerni. Prosto, a szykownie. Załóżcie do tego zamszowe kozaki za kolano i już macie idealny strój na jesienną imprezę.

Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/aniawendzikowskaKolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/aniawendzikowska Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/aniawendzikowska Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/aniawendzikowska

Julia Wieniawa świetnie się ubiera i ma niesamowite wyczucie stylu. To właśnie jej stylizacja z ramoneską w roli głównej podoba nam się najbardziej.

Aktorka wybrała dla siebie ramoneskę w kolorze burgundowym. W tym sezonie wielu sklepach znajdziecie najróżniejsze kolory tych kurtek. Pozwólcie sobie na odrobinę fantazji i wybierzcie dla siebie idealny kolor, który połączycie ze spodniami jeansowymi i botkami.

Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/juliawieniawaKolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/juliawieniawa Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/juliawieniawa Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/juliawieniawa

Agnieszka Włodarczyk postanowiła założyć skórzaną ramoneskę do długiej sukienki w kratę. Ten deseń znakomicie idzie w parze z taką kurtką. Stylizacja wygląda bardzo swobodnie, a nawet z lekkim pazurem. Do tego na głowę klasyczna czapka z daszkiem, a w kwestii butów proponujemy obuwie sportowe.

Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficialKolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial Kolaż/ Materiały partnera/ Źródło: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.