Paulina Sykut to prawdziwa ekspertka od... upałów. Jej sukienki na lato? Majstersztyk. Wiemy, gdzie znajdziecie podobne!

Wszystko wskazuje na to, że pogoda wreszcie się poprawi i będziemy mogli cieszyć się prawdziwym latem. Jednak dla gwiazd ciągle przemieszczających się pomiędzy pracą a ściankami, upały oznaczają prawdziwą udrękę. Jak się ubrać, by wyglądać modnie i czuć się komfortowo przez cały dzień? Paulina Sykut-Jeżyna jest w tym temacie najlepszym przykładem do naśladowania!

Wygląd gwiazd ciągle jest pod lupą, a wszelkie gafy związane z nieprawidłowym ubiorem natychmiast trafiają na wokandę. Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego niż przygotowanie letniej stylizacji, nic bardziej mylnego! Gdy praży słońce, bardzo łatwo o wpadkę, szczególnie przy dynamicznym trybie życia. Ekspertką w modnych i zawsze dobrze wyglądających stylizacjach na upały jest Paulina Sykut-Jeżyna. Jej proste, bawełniane sukienki to strzał w dziesiątkę!

Paulina Sykut-Jeżyna - letnia stylizacjaPaulina Sykut-Jeżyna - letnia stylizacja Żródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Żródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

"Mała biała" to letni odpowiednik zimowej "małej czarnej". Paulina Sykut-Jeżyna nosi ją zarówno na spacer z dzieckiem, jak i imprezy. W zależności od okazji, łączy ją z płaskim obuwiem i casualową torebką, lub imprezowymi sandałami na obcasie w metalicznym kolorze i niewielką kopertówką. Ważne, aby sukienka wykonana była z dobrego materiału, miała prostą oraz luźną (nieprzylegającą do ciała) formę bez rękawów.

Paulina Sykut-Jeżyna - letnia stylizacjaPaulina Sykut-Jeżyna - letnia stylizacja Źródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

Równie uniwersalnym kolorem na lato jest beż, który pasuje do wszystkiego i sprawdzi się w każdej sytuacji. Gwiazda ponownie wybrała bawełnianą sukienkę w kształcie litery "A" z ozdobną falbaną na dole. Delikatne nawiązanie do trendów w połączeniu z praktyczną formą to najlepsza opcja na gorące i intensywne dni. W upały lepiej unikać dużych i ciężkich toreb i przestawić się na niewielkie modele do trzymania w ręku. Unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych odznaczeń na ramieniu.

Paulina Sykut-Jeżyna - stylizacja letniaPaulina Sykut-Jeżyna - stylizacja letnia Źródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

Na niedzielny spacer z córką, Paulina Sykut-Jeżyna ponownie ubrała się w prostą sukienkę z miękkiego materiału, tym razem jednak urozmaicając wygląd modnym wzorem. Biało-czerwona kratka vichy jest ponownie na topie, szczególnie jeśli przyjmuje formę dziewczęcych, fantazyjnych kreacji. Tym razem zamiast sandałów, dziennikarka postawiła na wygodne tenisówki Superga idealne na dzień i letnie wieczory. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.