Marina świętuje urodziny w prześwitującej bluzce. Tę samą ma Rozenek! Cena? Zaskakuje. Znaleźliśmy tańsze!

Kilka dni temu Marina Łuczenko-Szczęsna świętowała swoje 28. urodziny. Ukochany mąż obdarował ją olbrzymim bukietem czerwonych róż, ale naszą uwagę przyciągnęła bluzka, którą piosenkarka założyła na urodzinową kolację. Jej cena nie jest zbyt niska, a taką samą nosiły już wcześniej inne gwiazdy!

Marina Łuczenko-Szczęsna nie może narzekać na brak rozrywek. Przez ostatni miesiąc podróżowała z mężem pomiędzy Włochami, Ibizą, a Stanami Zjednoczonymi, a tuż po powrocie do Polski świętowała swoje 28. urodziny. Wojciech Szczęsny obdarował żonę olbrzymim bukietem czerwonych róż i podał śniadanie do łóżka, ale to nie wszystko. Para postanowiła spędzić ten wieczór z rodziną Mariny, o czym piosenkarka poinformowała fanów na swoim Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko - stylizacja urodzinowaMarina Łuczenko - stylizacja urodzinowa Źródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

Na tę specjalną okazję gwiazda wybrała efektowną bluzkę z kolekcji Joanny Horodyńskiej dla marki Si-Mi. Bladoróżowa przyjemność kosztuje aż 470 złotych, ale w przypadku Mariny, która w swojej garderobie posiada T-shirt Chanel za 500 euro i buty Gucci za cztery razy tyle, jest to wręcz tania rzecz. Bluzka wykonana jest z prześwitującej siatki i udekorowana mnóstwem falban, które w tym sezonie są wyjątkowo modne. Być może właśnie z tego powodu na ten sam ciuch zdecydowały się także inne gwiazdy.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek - sesja / stylizacjaMałgorzata Rozenek - sesja / stylizacja Źródło: www.instagram.com/simiclothes/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/simiclothes/ Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

Bluzkę "All I want", bo tak nazwała ją autorka kolekcji - Joanna Horodyńska, nosi również Małgorzata Rozenek, Maffashion, Karolina Gilon czy Rebellook. Małgorzata Rozenek wystąpiła w niej w sesji fotograficznej dla magazynu Viva. Oprócz seksownej bluzki, miała na sobie jedynie subtelną bieliznę. Do letniego zestawu warto dopasować supermodne klapki, na przykład z futerkiem lub ozdobione perłami.

Maffashion

Maffashion - stylizacjaMaffashion - stylizacja Źródło: www.instagram.com/maffashion_official / Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/maffashion_official / Kolaż plotek.pl / Materiały partnerów

Z kolei Maffashion, czyli Julia Kuczyńska połączyła modną bluzkę z jeansową minispódniczką. Przy takim zestawieniu nawet białe botki nie rażą w oczy, choć latem zamienilibyśmy je na lżejsze sandały. Każda z gwiazd wystylizowała bluzkę na inny sposób. Mamy poważne wątpliwości, kto wyglądał w niej najlepiej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.