Wszyscy zachwycają się jej pośladkami po "Sztuce kochania". A prywatnie? Jest jeszcze lepiej...

Co do tego, że Magdalena Boczarska świetną aktorką jest, nie mamy żadnych wątpliwości. Ale tym razem, zamiast rozpływać się nad jej talentem aktorskim, prześledzimy jej szafę. Jak nosi się na co dzień, a jak od święta gwiazda "Sztuki kochania"?

Nie można powiedzieć, że styl Magdaleny Boczarskiej jest bez skazy - owszem, zdarzały jej się wpadki nawet na wielkie wyjścia, ale o tych szybko zapominaliśmy. Faktem jest, że zdecydowanie należy do czołówki najpiękniejszych polskich aktorek, które szerokie grono fanów zawdzięczają już nie tylko swojemu talentowi, ale również figurze. Czy Magdalena Boczarska równie skrupulatnie co role, dobiera także stylizacje? Wybraliśmy dla Was najlepsze z tych, w których zaprezentowała się ostatnio.

Na czerwonym dywanie

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

Na premierze swojego ostatniego filmu "Sztuka kochania", w którym wcieliła się w odważną rolę Michaliny Wisłockiej, aktorka wybrała zjawiskową, półprzezroczystą suknię kolorowymi, cekinowymi akcentami. Mimo iż zabudowana pod samą szyję - odsłaniała zgrabne plecy. W kreacji projektu Gosi Baczyńskiej przyćmiła wszystkie obecne gwiazdy, a było ich niemało. Film w kinach będziemy mogli obejrzeć już 27 stycznia, a tymczasem nie możemy oderwać wzroku od odtwórczyni głównej roli...

Klasa sama w sobie

zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red.

Odważny kolor w garniturowym zestawie to ryzyko, które bardzo się opłaciło. Tak Magdalena Boczarska zaprezentowała się na premierze serialu "Druga szansa". Dzięki zamianie koszuli na luźny t-shirt całość wcale nie wypada sztywno - wręcz przeciwnie. Z dodatków aktorka postawiła na umiar - czarne sandały na obcasie, delikatna biżuteria i połyskująca kopertówka. Całość wypada niezwykle spójnie, podkreśla urodę i styl gwiazdy.

Odrobina luzu

zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red. zdj. Kapif / Mat. part. / kolaż red.

Na mniej oficjalne okazje Boczarska zwyczajnie wrzuca na luz, ale w bardzo dobrym tego słowa znaczeniu. Zestaw koszula i jeansy to propozycja balansująca na granicy elegancji i casualu, która świetnie sprawdza się na co dzień. Do tego płaszcz o ciekawym wzorze, oraz duża, skórzana kopertówka i brązowe botki. Smart casual w najlepszym wydaniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.