Metamorfoza Rutkowskiego zadziwia. Ekspertka: Chętnie korzysta z toksyny botulinowej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wystarczy porównać stare i aktualne zdjęcia Krzysztofa Rutkowskiego, żeby gołym okiem znaleźć więcej niż pięć różnic. Jakim zabiegom poddał się na przestrzeni lat detektyw bez licencji? O to postanowiliśmy zapytać specjalistkę od medycyny estetycznej, Angelinę Konkol.

Krzysztof Rutkowski na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmienił. Zapewne wielu czytelników Plotka pamięta detektywa bez licencji, który za pomocą mediów starał się rozwikływać skomplikowane sprawy kryminalne. Z biegiem lat jego fryzura nabierała coraz bardziej kanciastego kształtu, zęby stawały się coraz bielsze, a opalenizna mocniejsza. Czy to jednak wszystko? O opinię poprosiliśmy ekspertkę z dziedziny medycyny estetycznej. 

Zobacz wideo Rozenek wypowiedziała się o stylu Rutkowskiego

Rutkowski pod lupą. Ekspertka: Zagęszczenie włosów mogło być na dwa sposoby

Angelina Konkol to właścicielka dwóch klinik urody i medycyny estetycznej. W rozmowie z Plotkiem wzięła pod lupę metamorfozę Krzysztofa Rutkowskiego. Według ekspertki, celebryta poddaje się regularnym zabiegom. - Krzysztof Rutkowski zadbał o kondycję skóry. Musiał zastosować kilka sesji stymulatorów tkankowych, które odpowiadają za napięcie skóry, a tym samym pobudzenie naszych fibroblastów do stymulacji kolagenu i elastyny. Górne piętro twarzy jest ładnie wygładzone, więc myślę, że pan Krzysztof chętnie korzysta z zabiegów toksyny botulinowej, która pięknie rozluźnia mięśnie, korygując przy tym zmarszczki na czole, lwią zmarszczkę i kurze łapki - uznała Angelina Konkol. Specjalistka stwierdziła też, że dolna część twarzy zakryta jest zarostem, więc ciężko jest stwierdzić, jakie zabiegi zostały wykonane. - Być może lekka wolumetria żuchwy oraz usta są delikatnie powiększone (...). Oczywiście możemy zauważyć, że zęby są wybielone i to, co głównie przykuwa naszą uwagę, to zagęszczenie włosów, które mogło odbyć się na dwa sposoby: przeszczep włosów lub po prostu włosy w sprayu, które stosuje się jednorazowo przed ważnym wyjściem - podkreśliła Angelina Konkol. 

Angelina Konkol wzięła pod lupę metamorfozy RutkowskichAngelina Konkol wzięła pod lupę metamorfozy Rutkowskich Angelina Konkol wzięła pod lupę metamorfozy Rutkowskich. Fot. Plotek Exclusive

Ekspertka o zabiegach Mai Rutkowski: Liczne mezoterapie igłowe

Specjalistka od medycyny estetycznej wzięła też pod lupę żonę Krzysztofa Rutkowskiego. W jej opinii Maja Rutkowski poddała się wielu zabiegom. - Według mnie poddała się zabiegom wolumetrii policzków, bruzd nosowo-wargowych. Toksyna botulinowa została tu zastosowana na górną część twarzy, czyli czoło, oczy i lwią zmarszczkę. Kondycja skóry wskazuje na korzystanie z licznych mezoterapii igłowych, stymulatorów tkankowych, może osocza i fibryny. A także licznych laseroterapii, które ładnie rozjaśniają skórę. Myślę, że zabieg modelowania ust połączono z zabiegiem lip flip, który ma na celu naturalne uniesienie czerwieni wargowej, zawijanie jej do góry oraz wyostrzenie konturu ust - wyznała Angelina Konkol. Ekspertka dodała, że inne zabiegi, którym poddała się Maja Rutkowski to wolumetria brody i wybielanie zębów. 

Jak oceniasz metamorfozę Krzysztofa Rutkowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.