Gwiazda "Na dobre i na złe" obchodzi rocznicę ślubu. Kto jest mężem Katarzyny Dąbrowskiej?

Katarzyna Dąbrowska zyskała popularność w programie "Na dobre i na złe". Kobieta rzadko kiedy wypowiada się na temat życia prywatnego. Teraz zrobiła wyjątek. Wrzuciła związany z rocznicą ślubu.

Katarzyna Dąbrowska dała się poznać jako jedna z bardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Widzowie kojarzą ją głównie z postacią Wiktorii w serialu medycznym "Na dobre i na złe". Aktorka nie pojawia się już w formacie. Nie powstrzymało ją to przed kontynuacją kariery aktorskiej. Wierni fani mogą oglądać Dąbrowską na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. Gwiazda występuje tam regularnie od 2007 roku. O działalności Katarzyny Dąbrowskiej można pisać wiele, ale co z jej życiem prywatnym? Mało kto wie, że aktorka ma męża.

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza nam, że spędziła nietypowo rocznicę ślubu. Nie uwierzycie, co zrobiła

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej? Aktorka z "Na dobre i na złe" świętuje rocznicę ślubu

Ukochanym Katarzyny Dąbrowskiej jest Jarosław Tumidajski. Mężczyzna spełnia się jako reżyser. Mało kto wie, że aktorka w ogóle jest mężatką. Wszystko za sprawą sekretnego ślubu. Zakochani pobrali się na Mazurach w czerwcu 2020 roku. Dąbrowska rzadko pozuje z ukochanym do zdjęć. Z okazji czwartej rocznicy ślubu zrobiła jednak wyjątek. W mediach społecznościowych pojawiła się pamiątkowa fotografia. "Miałam szczęście spotkać na swojej drodze człowieka, z którym połączyła mnie miłość, który jest moim oparciem, przyjacielem, który rozśmiesza mnie do łez, a czasem z rozbrajającą szczerością sprowadza na ziemię. Dziś czwarta rocznica naszego ślubu, a my dalej idziemy sobie razem w zaufaniu, że miłość to największa wartość w życiu" - napisała zakochana aktorka. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. Znajdziecie tam również ukochanego Katarzyny Dąbrowskiej.

 

Katarzyna Dąbrowska i jej ukochany poznali się w pracy. Wcześniej tylko się mijali

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski po raz pierwszy spotkali się w 2016 roku. Połączył ich spektakl w Teatrze Współczesnym. Reżyser wystawiał w tamtym czasie swoje przedstawienie. Aktorka z kolei w nim występowała. Początkowo tylko się mijali. W końcu jednak wywiązała się między nimi rozmowa. "Raz, gdy siedziałam z książką przed salą prób, podszedł do mnie. Zaproponował spotkanie, poprosił o numer telefonu. Zaczęliśmy chodzić na wspólne kawy i obiady. Pamiętam ten moment, gdy nagle dopadła mnie myśl, że to jest to. Gdy poczułam, że to ten mężczyzna. Na życie" - zdradziła Dąbrowska w wywiadzie z "Vivą!". ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dąbrowska w czarnych włosach. Takiej jeszcze jej nie widzieliście

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.