Aleks Mackiewicz wziął ślub! Na ten dzień para czekała 13 lat. Nie zabrakło znajomego z "Tzg"

Aleks Mackiewicz dał się poznać wielu, gdy wziął udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktor zdecydował się na zawarcie związku małżeńskiego po 13 latach związku.

Aleks Mackiewicz zyskał sporą popularność dzięki roli Adama Bogusza w serialu "Gliniarze". Później mogliśmy oglądać jego taneczne popisy w popularnym show "Taniec z gwiazdami", co pozwoliło mu pokazać się szerszej publiczności. Okazuje się, że po 13 latach związku, Mackiewicz zdecydował się na ślub z ukochaną.

Zobacz wideo Coraz więcej par młodych nie chce, by na ich weselach pojawiały się dzieci

Aleks Mackiewicz wziął ślub. Wśród gości znajomy z tanecznego programu 

Aleks Mackiewicz od 13 lat pozostaje w relacji z Magdą Zych. Para doczekała się już dwójki dzieci - Bruna i Alexis. Po kilkunastu latach związku zakochani postanowili sformalizować związek. Aktor już wcześniej zapowiadał, że planuje ślub ze swoją ukochaną. "W czerwcu biorę ślub z moją partnerką, Magdą i dzięki programowi będę miał darmowy kurs tańca. Ogarniemy pierwszy pokazowy występ na weselu. Mieliśmy się pobrać we wrześniu zeszłego roku, ale ze względów logistycznych przenieśliśmy to na inny termin. Magda ogarnęła już piękną salę w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania pod Warszawą" - aktor wyznał w marcu portalowi zlotascena.pl.

Ostatecznie ceremonia odbyła się 21 czerwca. Ślub był plenerowy, a na parę młodą czekał długi, biały dywan i morze kwiatów. Wśród gości można było ujrzeć Adama Kszczota, który był jednym z uczestników "Tańca z gwiazdami", w tej samej edycji co pan młody. Sukienka ślubna Zych wyglądała okazale. Nie miała ramiączek, a na dodatek zauważalne było mocne rozcięcie przy prawej nodze. Mackiewicz miał na sobie klasyczny garnitur i muchę. Zakochani przyjechali na miejsce czerwonym mustangiem, a zdjęcie auta oraz tego, jak wyglądali państwo młodzi, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Aleks Mackiewicz ćwiczył pierwszy taniec z partnerką z "Tańca z gwiazdami"

Jak informuje portal Pomponik, wesele aktora i jego ukochanej odbyło się w eleganckiej sali, w której przeważały jasne kolory, a uwagę przykuwała marmurowa podłoga. Nie zabrakło licznych luster na ścianach, które powiększały optycznie pomieszczenie. Jak podał portal, Mackiewicz wykorzystał nabyte w "Tańcu z gwiazdami" umiejętności. Wraz z ukochaną ćwiczyli pierwszy taniec pod czujnym okiem partnerki aktora z tanecznego show, Izabeli Skierskiej. 

'Taniec z gwiazdami'. Aleks Mackiewicz stracił rodziców. 'Brakuje mi ich jak cholera''Taniec z gwiazdami'. Aleks Mackiewicz stracił rodziców. 'Brakuje mi ich jak cholera' 'Taniec z gwiazdami'. Aleks Mackiewicz stracił rodziców. 'Brakuje mi ich jak cholera', fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.