Tuchlińska i Wojciechowski powitali na świecie drugie dziecko? Imię jak z Disneya

Wszystko wskazuje na to, że Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski doczekali się narodzin drugiego dziecka. Lokalna prasa informuje o córeczce o bardzo ciekawym, disneyowskim imieniu.

Związek Patrycji Tuchlińskiej i miliardera Józefa Wojciechowskiego od dawna wzbudza ogromne zainteresowanie. Biznesmen jest starszy od swojej ukochanej o 48 lat. W 2021 roku powitali na świecie swojego syna, Augusta. Wszystko wskazuje na to, że teraz urodziła im się córka. Lokalne media napisały o szczegółach. Uwagę zwraca przede wszystkim niezwykle oryginalne imię. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to córka celebrytów ma imię jak disneyowska księżniczka. 

Zobacz wideo Kim jest ojciec drugiego dziecka Tomaszewskiej?

Patrycja Tuchlińska wstawiła wymowny post na Dzień Mamy

Sama Patrycja Tuchlińska wywołała falę spekulacji po tym, jak w Dniu Matki opublikowała wymowny post z ciążowym brzuszkiem. "Jak cudownie być mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione!" - napisała. Wiele osób twierdziło, że zdjęcie jest archiwalne i dotyczy pierwszej ciąży celebrytki. Inni zaczęli się jednak doszukiwać, że Tuchlińska miała na sobie modny strój, w którym ostatnio pojawiła się także Julia Wieniawa. Teraz "Gazeta Krakowska" donosi, że Tuchlińska i Wojciechowski powitali już na świecie swoją córkę. Zdjęcia medialnej pary znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

Lokalna prasa informuje, że Tuchlińska i Wojciechowski powitali na świecie córkę

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom Patrycja Tuchlińska urodziła córkę, której nadano disneyowskie imię Aurora. Każdy fan animacji z legendarnego studia wie, że tak samo na imię miała główna postać "Śpiącej królewny". Według informacji "Gazety Krakowskiej" Aurora przyszła na świat już kilka tygodni temu, a jej dumni rodzice wkrótce mają zamiar wyprawić przyjęcie na jej cześć. "Jak udało się nam dowiedzieć, tym razem to dziewczynka. August ma siostrę o pięknym imieniu jak jedna z najsłynniejszych księżniczek Disneya. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom. Być może wkrótce para wyda przyjęcie na cześć córeczki, tak jak było w przypadku narodzin ich pierwszego dziecka" - czytamy na łamach "Gazety Krakowskiej". W momencie publikacji artykułu Patrycja Tuchlińska nie potwierdziła jednak medialnych doniesień. 

O kim chciałbyś czytać więcej na Plotku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.