Zakopiańska willa Krupińskiej i Karpiel-Bułecki. Połączyli tradycję z nowoczesnością. Widok? Petarda

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są właścicielami pięknego domu w Zakopanem. We wnętrzach willi prezenterki i muzyka zastosowano nietypowe połączenie stylów. Industrialny beton zestawiono z tradycyjnym, ciepłym drewnem. Zobaczcie, jak celebryci urządzili swoje gniazdko.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są razem od dziesięciu lat. W 2018 roku zakochani przypieczętowali swoją miłość przed ołtarzem. Prezenterka i muzyk od dłuższego czasu dzielą swoje życie między Warszawę, gdzie mieszkają na co dzień a Podhale, gdzie mieści się ich imponująca willa. Zakopiański dom pary urządzony jest wyjątkowo stylowo.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. "Nigdy się nie zestarzeję!"

Tak mieszkają Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Tradycja połączona z nowoczesnością

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kilka lat temu zamieszkali w pięknej willi w Zakopanem. Dom położony jest w malowniczej okolicy, a z jego okien rozpościera się widok na Tatry. Już z zewnątrz posiadłość gwiazd robi duże wrażenie. Wnętra gniazdka prezenterki i muzyka urządzone są natomiast w eklektycznym stylu. Zakochani zdecydowali się bowiem połączyć tradycyjny styl z nowoczesnością. W domu pełno drewna i jasnych kolorów. Ścianę w sypialni zdobi natomiast surowa cegła. Jadalnia połączona z salonem wykończona jest natomiast betonem. W centrum pomieszczenia znajduje się natomiast nowoczesna szara kanapa, na której zmieści się cała rodzina. Uwagę zwracają także kuchenne meble, które nawiązują do podhalańskiego stylu. Wyjątkowo przytulne są także pokoje pociech, których ściany wyłożono drewnianymi panelami. W kącikach pociech modelki i muzyka nie brakuje też miejsca na przechowywanie dziecięcych drobiazgów. Zdjęcia wnętrz zakopiańskiego domu prezenterki i lidera Zakopower znajdziecie w naszej galerii.

Dom Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-BułeckiDom Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki Instagram/pkrupinska

Sebastian Karpiel-Bułecka ma talent do majsterkowania. Zaprojektował imponującą szafę

Niewielu zdaje sobie sprawę, że z wykształcenia Sebastian Karpiel-Bułecka jest architektem. Wiele elementów wystroju podhalańskiego domu muzyk zaprojektował i wykonał sam. Jakiś czas temu dumna Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie ogromną drewnianą szafą projektu męża. Mebel nawiązuje do tradycyjnego stylu. Jego zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska przemyciła prywatne kadry męża. Takie ujęcia pokazuje rzadko, ale miała powód. I to ważny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.