Julia Wieniawa bez ogródek o influencerach. "Nie stoi za tym żadna wartość"

Julia Wieniawa może pochwalić się imponującymi zasięgami w mediach społecznościowych. Aktorka nie chce jednak, aby nazywano ją influencerką. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, co myśli o internetowych celebrytach.

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. Jest nie tylko aktorką, ale także wokalistką i jurorką w programie "Mam talent!". Świetnie radzi sobie również w mediach społecznościowych. Instagramowy profil celebrytki jest obserwowany przez ponad dwa miliony internautów. Zdziwić mogą więc jej ostatnie słowa na temat influencerów. Młoda gwiazda nie zostawiła na internetowych twórcach suchej nitki.

Zobacz wideo Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Ludzie pisali "Zero wstydu"

Julia Wieniawa o influencerach. Nie gryzła się w język. "Nic nie robią"

Julia Wieniawa nieustannie rozwija swoją karierę. 25-latka ma już na koncie wiele ról filmowych i serialowych. W 2022 roku wydała też debiutancki album zatytułowany "Omamy". Pomimo tego, że działa również na Instagramie, nie lubi być nazywana influencerką. Ostatnio poraz kolejny podkreśliła swoją niechęć do internetowych celebrytów w wywiadzie MIXTAPE TV. Aktorka stwierdziła, że popularność zdobywają dziś głównie uczestnicy programów typu reality, którzy nie mają nic do zaoferowania.

Ile jest osób z różnych programów telewizyjnych… One są na pół roku, może dwa, trzy miesiące i ich nie ma. Mają dużo followersów, a potem i tak nic nie robią. Nie mają pracy, nie mają zleceń, nie mają reklam, bo nie stoi za tym żadna inna wartość poza ładną twarzą na zdjęciu w ładnym świetle. Nie możesz opierać tylko i wyłącznie swojej wartości na tym! - powiedziała.

Wieniawa zdradziła też, jaki jest jej sposób na utrzymanie popularności. Nie omieszkała podkreślić, że treści, które publikuje w mediach społecznościowych, stają się inspiracją dla jej fanów. - Dlaczego ja się unoszę na tej fali ciągle? Bo gram w filmach, bo robię muzykę, bo pokazuję swoje życie od kuchni, że chodzę na siłownię, ćwiczę, tańczę, ciągle się rozwijam w jakiś sposób. Pokazuję, że na tym polega życie i dlatego ja ludzi inspiruję, a nie dlatego, bo mam followersów na Instragramie - skwitowała.

Internauci wtórują Julii Wieniawie. "Za tą wypowiedź ją szanuję"

Wypowiedź Julii Wieniawy spodobała się internautom. Wielu z nich zgodziło się z opinią aktorki na temat influencerów. "Kurczę, mimo że za nią nie przepadam i czasem ma wpadki i upadki, ale jednak dalej próbuje, to za tą wypowiedź ją szanuję i bardzo mądrze mówi", "Pierwszy raz się z nią zgadzam", Dobrze gada", "Julka zawsze mądrze gada. Jak mało kto z tego pokolenia. Brawo" - pisali w komentarzach.

Zgadzacie się z opinią Julii Wieniawy na temat influencerów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.