Weronika Książkiewicz pogrążona w żałobie. Zmarł ojciec jej syna. Krzysztof Latek miał 59 lat

W nocy z 10 na 11 czerwca jeden z portali dotarł do bardzo przykrej informacji. Nie żyje Krzysztof Latek, ojciec dziecka Weroniki Książkiewicz. Mężczyzna miał 59 lat.

We wtorek 11 czerwca Świat Gwiazd przekazał informację o śmierci Krzysztofa Latka, byłego partnera Weroniki Książkiewicz i ojca jej syna Borysa. Miał 59 lat. Swego czasu Krzysztof Latek interesował się śpiewaniem. Zrezygnował jednak z pasji, by poświęcić się interesom, w których odnosił pasmo sukcesów. Był m.in. prezesem jednej z firm deweloperskich. Jak na razie, przyczyny jego śmierci nie są znane. Wiadomo jedynie, że ta wiadomość wstrząsnęła bliskim otoczeniem aktorki. Do tej pory Weronika Książkiewicz nie zdecydowała się zabrać głosu w sprawie. 

Zobacz wideo Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca

Krzysztof Latek nie żyje. "Sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny"

Jak informuje Świat Gwiazd, nie żyje Krzysztof Latek. "Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie" - czytamy w artykule. W dalszej części dowiadujemy się, że Weronika Książkiewicz przeżywa obecnie trudne chwile. Całe szczęście może liczyć na wsparcie od najbliższych. Okazuje się, że syn pary został już poinformowany o tragedii. "Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska. Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty" - zdradza informator portalu. Aktorka osobiście nie odniosła się jeszcze do tragedii. Za to na facebookowym profilu Krzysztofa Latka już posypały się kondolencje. Informację o śmierci Krzysztofa Latka potwierdził także portal Pudelek. Serwis skontaktował się z Waldemarem Dąbrowskim, ojcem Marty Dąbrowskiej, z którą przyjaźni się Weronika Książkiewicz. W rozmowie z serwisem mężczyzna wyjawił, że razem z córką starają się wspierać aktorkę najlepiej, jak mogą. 

Krzysztof Latek i Weronika Książkiewicz - historia związku

Krzysztof Latek i Weronika Książkiewicz poznali się w 2008 roku. Wówczas niemalże od razu przypadli sobie do gustu i nie zamierzali ukrywać się ze swoim uczuciem. Biznesmen całkowicie stracił głowę dla aktorki. Z kolei jej imponowała w nim dojrzałość i zaradność życiowa. W 2010 roku para doczekała się narodzin syna. Niestety, niedługo później między tą dwójką zaczęły się pojawiać pewne porozumienia i komplikacje. Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek rozstali się, gdy ich syn miał zaledwie kilka miesięcy. Później przez lata byli partnerzy spierali się o opiekę nad nim. Sprawa została nawet skierowana do sądu. Ostatecznie jednak chłopiec został z mamą, a wraz z upływem czasu relacje między Weroniką Książkiewicz i Krzysztofem Latkiem zaczęły się układać. ZOBACZ TEŻ: Marzena Kipiel-Sztuka nie zdążyła pogodzić się z siostrą przed śmiercią. "Boję się pogrzebu, przeraża mnie to".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.