Premiera "Bridgertonów". Hakiel z ciężarną Dominiką. Przyszła mama wskoczyła w mini

5 czerwca w Warszawie rozpoczęła się premiera drugiej części trzeciego sezonu "Bridgertonów". Wydarzenie przyciągnęło bardzo dużo gwiazd. Na ściance fotoreporterom pozował Marcin Hakiel z ukochaną, która po ogłoszeniu informacji o ciąży na jakiś czas usunęła się z mediów. Jak się prezentowali?

W życiu prywatnym Marcina Hakiela niebawem nastaną duże zmiany. Tancerz, który ze związku z Katarzyną Cichopek doczekał się dwójki nastoletnich już dzieci, będzie musiał przypomnieć sobie, jak to jest opiekować się noworodkiem. Hakiel wraz z partnerką Dominiką Serowską spodziewają się dziecka, co ogłosili światu podczas niedawnego eventu. Po tym Dominika na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej. W mediach społecznościowych publikowała posty, z których wynikało, że wyleciała na urlop. Wygląda na to, że powróciła już do kraju i razem z Hakielem pojawili się na ściance. Przyszła mama zaskoczyła stylizacją. 

Zobacz wideo Jak uczy tańczyć Marcin Hakiel? Sprawdziliśmy to na własnej skórze

Marcin Hakiel z ciężarną Dominika na ściance. Przyszła mama w mini z prześwitami 

Marcin Hakiel na ściance prezentował się niezwykle elegancko w czarnym od stóp do głów zestawie. Do zdjęć pozował w ciemnych okularach przeciwsłonecznych i opiekuńczym gestem tulił do siebie ukochaną. Niewątpliwie największą uwagę skupiała na sobie ciężarna Dominika, która na ściance trzymała dłoń na brzuchu, by z dumą podkreślić swój stan. Nie jest tajemnicą, że partnerka tancerza interesuje się modą. Podczas tego wyjścia zdecydowała się na koronkową mini sukienkę, która przy okazji wyeksponowała jej kształty. Kreację połączyła z błyszczącą torebką i butami na małym obcasie z srebrnymi elementami. Wyszło niebanalnie i bardzo modnie. Przyszła mama promienieje, a szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy. Więcej zdjęć zakochanych ze ścianki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Marcin Hakiel z ciężarną Dominika na ściance. Przyszła mama w mini z prześwitamiMarcin Hakiel z ciężarną Dominika na ściance. Przyszła mama w mini z prześwitami Hakiel z ciężarną Dominika na ściance. Przyszła mama w mini z prześwitami. Fot. Kapif

Paulina Smaszcz zareagowała na ciążę ukochanej Marcina Hakiela

Paulina Smaszcz, która jest byłą żoną obecnego partnera byłej żony Marcina Hakiela wspierała tancerza, gdy do mediów przedostała się informacja o rozpadzie jego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z Plotkiem nie kryła poruszenia z powodu radosnej nowiny. - Cudowna, wspaniała, wzruszająca wiadomość, kiedy dzieci mogą się narodzić z miłości i w szczerej, partnerskiej relacji. Życzę zdrowia, ogromu miłości, szczęścia, spokoju i wzajemnego wsparcia z całego serca - powiedziała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.