Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarskim cięciu. Wtem mówi o drugim dziecku

Sandra Kubicka nie przestaje dzielić się z fanami tematami związanymi z porodem i macierzyństwem. Ostatnio pokazała bliznę po cesarskim cięciu i mówiła o drugim dziecku.

Sandra Kubicka długo czekała na to, by spełniło się jej największe marzenie. Była modelka, a obecnie businesswoman od zawsze chciała być żoną i matką. Z tym drugim mógł być jednak spory problem ze względu na stan zdrowia byłej modelki, która cierpi na zespół policystycznych jajników. Zajście w ciążę przy tej chorobie jest o wiele trudniejsze. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka wściekła. Opowiedziała, jak lekarz miał potraktować jej mamę

Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce. Mówi o drugim dziecku

W końcu jednak się udało. Kubicka jednak dopiero po jakimś czasie zaprezentowała mediom i fanom ciążowy brzuch. Odkąd jednak to zrobiła, codziennie relacjonowała przebieg ciąży na Instagramie i obalała mit o "błogosławionym stanie". Okres noszenia malucha pod sercem nie był dla byłej modelki łaskawy. W maju Kubicka urodziła chłopca, o czym poinformował ojciec dziecka - Alek Baron prosto ze sceny w Sopocie. Dziecko dostało na imię Leonard. Po paru dniach businesswoman wróciła na Instagram, gdzie powiadomiła o komplikacjach - Leoś był wcześniakiem i do tej pory nie wyszedł jeszcze ze szpitala. 2 czerwca modelka pokazała za to, jak walczy z blizną po cesarskim cięciu. Pojawiła się w gabinecie, w którym kosmetolog robiła jej zabieg z użyciem fal radiowych. "Dobra, Ania, teraz powiedz co robimy, bo pewnie ludzie będą myśleć, że ja tu wizualnie o bliznę dbam, a to nie jest tylko wizualnie" - zaczęła swoją relację była modelka.

Ten aspekt wizualny, to jest tylko dodatek. Przede wszystkim my teraz pracujemy nad tym, żeby jak najmiej zrostów się stworzyło w środku pomiędzy tymi warstwami, które były rozcięte i potem zszyte. No i oczywiście przyspieszamy regenerację tej blizny. I nie mówię tutaj tylko o bliźnie tej zewnętrznej, bo jak widać ona jest pięknie wygojona, tylko przede wszystkim chodzi o te blizny wewnętrzne, ta, która jest na przykład na macicy

- powiedziała kosmetolog.

Kubicka zaznaczyła następnie, że wszystko po to, by mogła szybciej wrócić do ćwiczeń fizycznych oraz... przygotować ciało na następną ciążę. - No i przygotowujemy mnie, żebym mogła wrócić do ćwiczeń i też do drugiej ciąży, no bo jeżeli będę chciała drugiego dzidziusia, no to muszę upewnić się, że wszystko w środku jest pięknie pogojone - skwitowała.

Kubicka świętuje pierwszy Dzień Dziecka z synem. Poruszający kadr. "Gdy trzymasz swój cały świat"

Sandra Kubicka 1 czerwca dodała zdjęcie z okazji Dnia Dziecka. Zapozowała na nim z ukochanym synem, który niedawno pojawił się na świecie. Nie ukrywała radości, że mogą świętować razem. "Gdy trzymasz swój cały świat w rękach... Nasz pierwszy Dzień Dziecka z Leosiem" - napisała szczęśliwa na Instagramie. A jeśli jesteście ciekawi zdjęć blizny Sandry - koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.