Małgorzata Tomaszewska w końcu pokazała zdjęcie. Tak wygląda jej córka

Małgorzata Tomaszewska jest dumną mamą dwójki dzieci. Do tej pory nie ujawniała wizerunku młodszej pociechy. Aż do teraz.

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą trudny czas. Podobnie jak jej koleżanki i koledzy z "Pytania na śniadanie", straciła pracę po zmianie władzy. Prezenterka była wówczas w ciąży. I choć na razie nie mówi się o tym, jak będzie wyglądać jej zawodowa przyszłość, Tomaszewska zdaje się tym nie przejmować i skupia się na macierzyństwie.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska o partnerze. Kim jest ojciec jej drugiego dziecka?

Małgorzata Tomaszewska pokazała twarz córki. Teraz wszyscy wiedzą, jak wygląda jej młodsza pociecha

Małgorzata Tomaszewska była jedną z bardziej lubianych gwiazd śniadaniówki Telewizji Polskiej. Nic więc dziwnego, że mimo utraty posady, wciąż cieszy się zaufaniem reklamodawców. Ostatnio, podczas pobytu na zasłużonych wakacjach pochwaliła się wózkiem. Ochoczo pokazywała detale "pierwszej fury" Laury - córki, którą urodziła w lutym. Jak się okazało, wózek ma po bokach czarną siateczkę, przez którą... prześwitywała twarz dziecka. Tym samym prezenterka zaspokoiła ciekawość fanów i pokazała, jak wygląda dziewczynka. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda upragniona, kilkumiesięczna obecnie córka Małgorzaty Tomaszewskiej, nie zwlekajcie i koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Tomaszewska wróciła do zwolnienia z TVP. Wspomniała o dawnych kolegach. Co będzie teraz robiła?

Niedawno Małgorzata Tomaszewska odniosła się do wcześniej wspomnianego zwolnienia z TVP. Nie ukrywała, że było to dla niej bardzo trudne doświadczenie. Przy okazji przyznała, że na razie nie ma nowych planów zawodowych. "Moi kochani, to nie pożegnanie. To tylko kolejny przystanek. A jak się jechało? Znakomicie. Gdzie jedziemy dalej? Jeszcze nie wiem. Teraz chwila na wspomnienia. Jestem wdzięczna za pięć pięknych zawodowych lat w Telewizji Polskiej. Wiele się nauczyłam i wiele przeżyłam. Poznałam ciekawych ludzi, a nawet przyjaciół, co podobno w show-biznesie się nie zdarza" - napisała. Prezenterka zamieściła również filmik z licznych produkcji telewizyjnych, w których brała udział. Podziękowała kolegom, z którymi współpracowała w TVP oraz widzom. "Do zobaczenia w kolejnej trasie!" -dodała.

Tęsknicie za Małgorzatą Tomaszewską w telewizji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.