Michał Kassin pokłócił się z partnerem. Poszło o Roksanę Węgiel. "Ja się nie zgadzam"

Michał Kassin i Jakub Pursa spięli się podczas wywiadu. Do zgrzytu doszło podczas pytania o Roksanę Węgiel. Który z panów miał rację?

14. edycja "Tańca z gwiazdami" była z pewnością jedną z najciekawszych w całej historii programu. Wszystko za sprawą barwnych osobowości, które zdecydowały się zaprezentować swoje ruchy na parkiecie i dzięki rywalizacji na naprawdę wysokim poziomie. Wiele osób sądziło, że Kryształowa Kula przypadnie Roksanie Węgiel i jej tanecznemu partnerowi Michałowi Kassinowi. Tak się jednak nie stało, wygrali bowiem Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Podczas jednego z najnowszych wywiadów Michał Kassin spiął się ze swoim ukochanym. Poszło o Roxi.

Zobacz wideo Roksana Węgiel powiedziała, czy powiększyła sobie usta

Michał Kassin i Jakub Pursa się nie zgadzają. Chodzi o Roksanę Węgiel

W wywiadzie z portalem Plejada Michał Kassin zdobył się na szczere słowa i postanowił ocenić umiejętności taneczne swojej parkietowej partnerki Roksany Węgiel. Podczas rozmowy towarzyszył mu ukochany. - Roksana jest bardzo zdolną osobą, ale wcześniej za dużo nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim, więc musieliśmy od początku robić te podstawy i w zasadzie była w podobnym położeniu co inne gwiazdy - stwierdził na początku rozmowy Kassin. - Uważam, że miałeś ogromne szczęście, trafiając na Roksanę, bo ma talent, jest młoda, jej ciało jest w pełni sprawne i przede wszystkim bardzo chciała. Nie wszystkie gwiazdy miały taką sprawność fizyczną i nie wszystkie miały taką ambicję, jaką miała Roksana - dodał po chwili Jakub Pursa, ukochany Kassina. Pursa także jest tancerzem i pomagał parze przy choreografiach. Parkietowy partner Roksany Węgiel nie zgodził się ze słowami Pursy, na które natychmiast zareagował. - Ja się nie zgadzam do końca na przypinanie takiej łatki, że jej wszystko spadło z nieba - odparł.

Tak wyglądała 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Nie brakowało zaskoczeń

Ostatecznie Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Stało się tak za sprawą głosów widzów. Od początku można było zauważyć, że Sokołowska jest jedną z faworytek i ma naprawdę spore szanse na wygraną. Nic w tym dziwnego - cechowała ją ogromna determinacja, a co za tym idzie doskonale wyćwiczone ruchy i choreografie. Wiele osób głosowało także na Macieja Musiała.

Roksana Węgiel i Michał KassinRoksana Węgiel i Michał Kassin Fot. KAPiF.pl

Który z tancerzy ma rację?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.