Hakiel spodziewa się dziecka. Cichopek przekazała nowinę o "nowym członku rodziny". Podała imię

Katarzyna Cichopek przekazała niespodziewane wieści swoim obserwatorom. Jej zwierzęca rodzina się powiększyła.

Katarzyna Cichopek nie zwalnia tempa i mimo pożegnania się z posadą prowadzącej  "Pytania na śniadanie" rozwija swoją karierę. Ostatnio poprowadziła jubileusz Majki Jeżowskiej na Polsat Hit Festiwalu. Jak się okazuje, prezenterka zagości w stacji na dłużej. Podobno Edward Miszczak zaangażował ją do pewnej produkcji. - Niemal zaraz po festiwalu zaczyna też pracę na planie nowego programu, który ma trafić do jesiennej ramówki (...). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zapowiada się hit, a to tylko wzmocni jej pozycję w stacji - przekazała nam osoba z produkcji festiwalu. To nie koniec zmian w życiu Katarzyny Cichopek.

Zobacz wideo Maciej Dowbor opowiedział o zwolnieniu Cichopek i Kurzajewskiego z TVP. "Oni są..."

Katarzyna Cichopek pokazała nowego członka rodziny. "Karmelek"

Katarzyna Cichopek pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami i prężnie działa w sieci. Jej instagramowy profil obserwuje aż 585 tysięcy internautów. To właśnie na tej platformie celebrytka poinformowała o wielkich zmianach w swoim życiu. Jak się okazało, była gwiazda Telewizji Polskiej ma nowego kota, który wygląda na rasowego. Aktorka przekazała, jak nazywa się jej pupil. "Nowy członek rodziny. Karmelek" - podpisała nagranie, na którym zaprezentowała dreptającego kota. Jak wiadomo, aktorka jest miłośniczką zwierząt. Mamy nadzieję, że jej nowy pupil dogada się z Inką, drugim kotem gwiazdy "M jak miłość". Chcecie zobaczyć zdjęcie zwierzaka Katarzyny Cichopek? Zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek w Sopocie, KAPiF.pl

Ukochana Marcina Hakiela jest w ciąży. Co na to Katarzyna Cichopek?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez lata byli małżeństwem. Ostatecznie ich związek się rozpadł. Tancerz znalazł szczęście u boku nowej partnerki, Dominiki. Zakochani spodziewają się dziecka. W najnowszym wywiadzie reporterka Pudelka zapytała Marcina Hakiela, jak na tę informację zareagowała Katarzyna Cichopek. Marcin Hakiel nie krył zmieszania - Nie wiem, nie wiem. Nie mam kontaktu, także nie wiem - wyjawił tancerz reporterce portalu. Później szybko uciął rozmowę. ZOBACZ TEŻ: Monika Goździalska miażdży Katarzynę Cichopek! Ależ słowa. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Dalej tylko mocniej

Co sądzicie o nowym kocie Cichopek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.