Kinga Zawodnik niecały rok temu przeszła operację bariatryczną. Zaprezentowała się w stroju kąpielowym

Kinga Zawodnik przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz chętnie pokazuje efekty zrzucenia kilkudziesięciu kilogramów. W najnowszym teledysku postanowiła zaprezentować się w stroju kąpielowym.

Kinga Zawodnik nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda programu "Dieta czy cud?", który był emitowany na TVN Style, zdecydowała się na operację bariatryczną. Udało jej się zrzucić już ponad 50 kilogramów. Celebrytka zajęła się również muzyką i niedawno wypuściła nowy teledysk. Paraduje w nim w stroju kąpielowym. 

Zobacz wideo Jak Magda Gessler schudła 12 kilogramów?

Kinga Zawodnik zaskoczyła w najnowszym teledysku. Mogliśmy zobaczyć ją w stroju kąpielowym

Kinga Zawodnik zmieniła się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Chętnie prezentuje nową sylwetkę i dumna z całej metamorfozy. "Na ten moment schudłam już ponad 50 kg w osiem i pół miesiąca, więc to jest bardzo dużo. Nie ukrywam, że chciałabym, aby ta waga już mi się trochę zatrzymała. [...] Chciałabym ważyć do 95 kg, zbić maksymalnie i żeby to już mi się utrzymało" - wyjawiła w rozmowie z Pomponikiem. Tym razem z dumą zaprezentowała nową sylwetkę w teledysku do piosenki "Zawodniczka", który nagrywała w Tunezji. Kilkukrotnie pojawiła się w biało-niebieskim, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Można było zauważyć, że doskonale się z nim czuje. Zdjęcia Kingi Zawodnik z klipu muzycznego znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Kinga Zawodnik opublikowała teledysk. Fani w komentarzach podzieleni

Wiele gwiazd decyduje się, by rozpocząć karierę muzyczną, co nie zawsze spotyka się z aprobatą słuchaczy. Na taki krok zdecydowała się m.in. Wersow, która cieszy się sporą popularnością, a jej piosenki mają milionowe wyświetlenia. Kinga już wcześniej udostępniła swoje single: "Czyste serce" i "Baw się". Pod klipem "Zawodniczka" pojawiło się wiele opinii na temat utworu oraz jego wykonania. "Teledysk bardzo ładny, muzyka i tekst tez mogą być, wykonanie niestety kiepskie... autorka ma tego świadomość, a mimo to "śpiewa", gratuluje odwagi! I życzę powodzenia", "Twórczość niskich lotów, ale jeśli komuś odpowiada, co mi do tego" - czytamy w komentarzach. Pojawiło się jednak sporo zachwyconych internautów. "Uważam że jest mega! Biorąc pod uwagę wcześniej a teraz, widzę ogromny postęp, gratulacje", "Brawo Kinga! Jesteś super babeczką. Trzymam kciuki za kolejne spełnione marzenia!", "To będzie hit wakacji!" - stwierdzali inni. 

Kinga Zawodnik brała popularne leki na cukrzyce. Miały jej pomóc schudnąć. 'Bardzo źle reagowałam'Kinga Zawodnik brała popularne leki na cukrzyce. Miały jej pomóc schudnąć. 'Bardzo źle reagowałam' Fot. KAPIF.pl

Co sądzicie o metamorfozie sylwetki Kingi Zawodnik?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.