Karolina Bielawska już tak nie wygląda. Miss World pożegnała długie włosy. Fani przecierają oczy

Karolina Bielawska została drugą Polką w historii, która zdobyła tytuł Miss World. Modelka właśnie zdecydowała się na radykalną metamorfozę i pozbyła się swoich długich loków. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Karolina Bielawska w marcu 2022 roku prześcignęła 40 konkurentek w prestiżowym konkursie Miss World, organizowanym w Portoryko i została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie. Co ciekawe, była drugą Polką w historii, która zdobyła koronę w konkursie. Wcześniej w 1989 roku tym tytułem została uhonorowana Aneta Kręglicka i długo żadna z reprezentantek naszego kraju nie powtórzyła tego sukcesu. 9 marca odbyły się wybory Miss World w Mumbaju i tym razem korona trafiła na głowę reprezentantki Czech, Krystyny Paszykovej. Ze względów organizacyjnych ceremonia została zorganizowana w innym terminie, więc Karolina Bielawska aż przez dwa lata była urzędującą Miss Świat i pełniła obowiązki w różnych częściach świata. Co dziś u niej słychać? Bielawska zdecydowała się na radykalną metamorfozę. 

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska postawiła na ostre cięcie. Pozbyła się fal rodem z Hollywood

Kiedy na głowie młodziutkiej Karoliny Bielawskiej wylądowała wymarzona korona Miss World, modelka miała bujne blond loki w stylu starego Hollywood. Jak się okazuje, imponująca fryzura była zasługą doczepów. Ostatnio modelka postanowiła odświeżyć swój wizerunek i pozbyła się przedłużanych włosów. Zdjęcie z metamorfozy pokazała na Instagramie. Przy okazji zmieniła ich kolor i zdecydowała się na radykalne cięcie. Jak sama przyznała, w takiej wersji czuje się lżejsza. W komentarzach od razu posypały się komplementy. "Lśnisz jak zawsze", "Zatkało mnie" - czytamy. Nie wszyscy zareagowali równie entuzjastycznie.  "Nie... gdzie się podziały te twoje hollywood fale?" - zapytała jedna z internautek. Zdjęcie z metamorfozy Karoliny Bielawskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Karolina Bielawska napisała pracę licencjacką o Miss Word. Potem sama nią została

Karolina Bielawska, zanim została Miss Świata, była skupiona na edukacji i rozwoju osobistym.  Studiowała na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W ramach pracy licencjackiej pt. "The image of Miss Polonia brand" przeprowadziła analizę wizerunku konkursu piękności i zyskała uznanie na uczelni. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że ona także zostanie Miss.  

 
Która fryzura Karoliny Bielawskiej podoba ci się bardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.