Piotr Zelt o relacjach z byłą żoną. Wybaczyła mu zdradę? Aktor wspomniał o 16-letniej córce

Piotr Zelt w ostatnim wywiadzie otworzył się na temat rozwodu z Ewą Bujnowicz. Aktor wyznał, co sprawia, że para po rozstaniu znalazła wspólny język. Zelt wspomniał także o swojej dorastającej córce.

To właśnie Piotr Zelt wcielił się w niezapomnianego Arniego w kultowym "13 posterunku". Aktor jest ojcem 16-letniej Nadii, która jest owocem jego związku z Ewą Bujnowicz. Zelt i Bujnowicz pobrali się w 1999 roku, ale ich małżeństwo rozpadło się po 13 latach w dość burzliwych okolicznościach. Media wspominały, że miało chodzić o zdradę ze strony aktora. Mimo rozpadu małżeństwa dla Zelta priorytetem były jego relacje z córką. Aktor co jakiś czas publikuje z Nadią zdjęcia w mediach społecznościowych i widać, że łączy ich zażyła relacja. W jednym z ostatnich wywiadów Zelt wypowiedział się na temat dorastającej córki.

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Piotr Zelt o relacji z żoną po rozwodzie. " Zrozumieliśmy, że interes córki jest najważniejszy"

Piotr Zelt udzielił ostatnio wywiadu portalowi Świat Gwiazd. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem miał okazję poruszyć nie tylko tematy związane z karierą, ale także swoją rodziną. Przy okazji wątku rodziców aktora, prowadzący zapytał się, jaką relację ze swoimi dziadkami ma 16-letnia córka Zelta. Aktor przyznał, że w życiu Nadii dużo się dzieje ze względu na wiek, w którym jest. - Nie jest źle. Biorąc pod uwagę, ile się dzieje w wieku takiej 16-latki, jak dużo jest bodźców, jak dużo się zmienia. Wiesz, jak zmieniają się też priorytety. Chłopaki się pojawiają, jakieś pierwsze miłości, fascynacje, to wydaje mi się, że jej potrzeba kontaktu z dziadkami, również ze mną i z mamą, jej zaufanie do nas, komunikacja jest naprawdę w porządku - podkreślił Zelt. W trakcie wywiadu został także poruszony wątek rozwodu Zelta z mamą Nadii. Aktor przyznał, że dobro ich córki jest najważniejsze i dlatego po rozstaniu "grają do jednej bramki" i w sprawach związanych z córką potrafią się świetnie komunikować. Jak dziś wygląda córka Piotra Zelta? Zdjęcia Nadii Zelt znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Sam początek był trudny, natomiast to, jakby samo się ułożyło, nawet bez umawiania się, zrozumieliśmy się, że interes córki, to żeby była dobrze wychowywana, żeby czuła się bezpieczna i zaopiekowana, jest najważniejsze - dodał Zelt.

Piotr Zelt, Ewa BujnowiczPiotr Zelt, Ewa Bujnowicz fot. kapif.pl

Piotr Zelt został oszukany przez swoją partnerkę. Wmówiła mu ojcostwo

Po rozstaniu z Ewą Bujnowicz Piotr Zelt związał się z 21 lat młodszą modelką Moniką Ordowską. Początkowo ich związek uchodził za idealny. Ordowska z radością towarzyszyła mu podczas branżowych imprez i chętnie pozowała na ściankach. W 2012 roku Zelt ogłosił, że para spodziewa się dziecka. Kiedy na świat przyszła Amelia, rodzice chętnie zabierali ją na wszystkie eventy. Już wtedy zaczęto plotkować, że ojcem dziewczynki jest inny mężczyzna, Rafał Sieradzki, z którym modelka miała zdradzić aktora. Jak się później okazało, Sieradzka faktycznie go okłamywała i Amelia nie była jego córką. Prawda wyszła na jaw przypadkiem. Kiedy cała trójka uległa niegroźnemu wypadkowi. Lekarze mieli wtedy wykluczyć ojcostwo aktora, co Zelt potwierdził potem, wykonując test DNA. Co dzisiaj dzieje się u Moniki Ordowskiej? Żyje jak prawdziwa żona Hollywood.

 
Która tematyka jest ci najbliższa?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.