To ona skradła serce Piotra Adamczyka. Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta. "Przytulił mnie"

Piotr Adamczyk zasłynął w mediach nie tylko rolami filmowymi, lecz także licznymi romansami. Aktor w 2019 roku w końcu się ustatkował i trwa w szczęśliwym związku. Jego ukochana jest od niego o 19 lat młodsza. Na koncie ma sukcesy w filmie. Jakiś czas temu zagrała u boku Brada Pitta. Zobaczcie, jak dziś wygląda żona Piotra Adamczyka.

Piotr Adamczyk ma na koncie role w najpopularniejszych polskich produkcjach. Oprócz filmów, w których zagrał, to życie miłosne aktora od lat budzi zainteresowanie. Adamczyk romansował z wieloma pięknymi kobietami, a jego miłosne dramaty rozgrywały się na oczach mediów.  Po wielu niedanych związkach w końcu się ustatkował. W 2019 roku w tajemnicy przed prasą wziął ślub z modelką Karoliną Szymczak. Para rzadko publikuje wspólne zdjęcia. Zobaczcie, jak ukochana Adamczyka wygląda dzisiaj.

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Piotr Adamczyk długo szukał "tej jedynej". Jego serce skradła o 19 lat młodsza modelka

Piotr Adamczyk miał wiele pięknych i utalentowanych partnerek. Aktor był związany z Agnieszką Wagner, którą poznał przy okazji realizacji sztuki Gabrieli Zapolskiej dla Teatru Telewizji. Ich romans bardzo szybko się jednak zakończył. Jeden z najdłuższych związków tworzył z Anną Czartoryską. W mediach mówiono nawet o zaręczynach i wspólnych planach na przyszłość. Wiadomość o ich rozstaniu była dla wszystkich zaskoczeniem. Spekulowano, że związek rozpadł się przez ich matki, które nie przepadały za sobą. Po kilku miesiącach znajomości Piotr Adamczyk zdecydował się na małżeństwo z Kate Rozz. Ich związek przetrwał zaledwie rok, a po rozstaniu z Adamczykiem Rozz wróciła do byłego męża. Kolejny głośną relację aktor stworzył z Weroniką Rosati. W 2013 roku doszło do wypadku samochodowego, kiedy Piotr Adamczyk siedział za kierownicą. Rosati doznała skomplikowanego złamania nogi i bardzo długo dochodziła do siebie. Mimo że aktor wspierał partnerkę, ich relacja również rozpadła się z hukiem. Powodem rozstania miała być chęć założenia rodziny przez aktorkę. W prasie pisano, że Adamczyk nie był jeszcze na to gotowy. Od 2016 roku partnerką aktora jest Karolina Szymczak, która jest od niego młodsza o 19 lat. Kim jest jego ukochana? Para rzadko publikuje wspólne zdjęcia. Jedno z ujęć pojawiło się dwa lata temu na Instagramie z okazji ich rocznicy. Jak dziś wygląda żona Piotra Adamczyka? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Wydaje nam się, że po kilku latach możemy powiedzieć, że kogoś bardzo dobrze znamy. Dla mnie jest to niemożliwe. Zmieniamy się każdego dnia, nabieramy nowych doświadczeń, uczymy się nowych rzeczy i każdego dnia możemy poznawać tę drugą osobę od nowa. My tak już sześć lat się poznajemy. Życzę nam kolejnych stu - napisała w jednym z archiwalnych postów Karolina Szymczak.
 

Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta. "Przytulił mnie"

Karolina Szymczak pracowała jako modelka, ale zdecydowała się podjąć studia w Margie Haber Acting School w Los Angeles. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Herkules" u boku Dwayne'a Johnsona, gdzie zagrała Alkmenę. Żona Piotra Adamczyka występowała także w polskich produkcjach w filmach takich jak "Polityka", "To musi być miłość", "Diablo. Wyścig o wszystko" i "Gwiazdy". Szerokim echem odbił się jej występ w filmie "Babilon", gdzie zagrała u boku samego Brada Pitta. "Spełnione marzenia. Piękny czas. Nigdy nawet w snach nie marzyłam, że będzie mi dane być częścią takiego projektu" - pisała na Instagramie. Z planu tej produkcji ma wyjątkowo miłe wspomnienia.

Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w szoku, bo 33 lata pracuje w zawodzie i nie widział takiego performance'u. To było bardzo dla mnie miłe

- wyznała w "Dzień dobry TVN". Chociaż para bardzo chroni swoją prywatność i unika mediów, to ostatnio zrobiła wyjątek. Adamczyk i jego żona odwiedzili studio "Dzień dobry TVN". Piotr Adamczyk opowiedział o przewlekłej chorobie ukochanej. Karolina Szymczak zmaga się z endometriozą. 

Jest to bardzo silny ból miesiączkowy, ale u mnie były też bóle lędźwiowe - bardzo silne i problemy z jelitami. Od dziecka mam problemy z jelitami, a jako nastolatka bardzo się męczyłam. U mnie nawet nie ta miesiączka była aż tak straszna, jak te bóle współistniejące przy endometriozie

- wyznała w programie aktorka. Piotr Adamczyk powiedział, że całymi siłami wspiera swoją żonę, ale przyznał, że ogromny ból, którego doświadcza, oraz brak wyczerpującej wiedzy na temat choroby czyni to ogromnym wyzwaniem. Para zaangażowała się nawet we wsparcie innych kobiet z endometriozą i stworzyła społeczność Endome.

Pamiętacie film Testosteron? Jak nazywał się bohater grany przez Piotra Adamczyka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.