Mandaryna szczerze o ukochanej swojego syna. To siostra znanego aktora!

Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna, doczekała się dwójki dzieci. Pociechy artystki są już dorosłe. Okazało się, że kobieta dobrze zna dziewczynę swojego syna. Co o niej sądzi?

Mandaryny nikomu nie trzeba przedstawiać. Marta Wiśniewska dała się poznać jako piosenkarka, tancerka i profesjonalna choreografka. Szczególną popularność zyskała po ślubie z liderem zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim. Para doczekała się dwójki dzieci, które dziś są dorosłe. 22-letni Xavier i 21-letnia Fabienne mają już swoje życie. Rodzeństwo wciąż jednak spędza dużo czasu z mamą. Oboje są tancerzami i pracują wraz z Wiśniewską. Sama Mandaryna jest tym faktem zachwycona. "Lubię sport, lubię taniec, lubię się uśmiechać, lubię ludzi. Kocham ekipę, z którą tańczę. Spędzam czas po prostu w miłych towarzystwach" - mówiła w rozmowie z Pudelkiem. W jej ekipie tańczy również ukochana syna. 

Zobacz wideo Mandaryna o dzieciach. Była kompletnie szczera

Mandaryna szczerze o ukochanej syna. Padły miłe słowa

21-letni syn Marty Wiśniewskiej jest zakochany. Jego wybranką jest Weronika Fabijańska, która wraz z nim jest członkinią w zespole jego mamy. Warto podkreślić, że to siostra znanego aktora, Sebastiana Fabijańskiego. Wygląda na to, że ukochana Xaviera spędza dużo czasu z jego mamą. Co Mandaryna sądzi na temat dziewczyny? W rozmowie z Pudelkiem wypowiadała się o niej w samych superlatywach. Cieszy się, że jej syn jest szczęśliwy u boku Weroniki. Wiśniewska nazwała ją nawet "drugą córką". "Xavier jest z Wercią już parę lat i ja po prostu czuję, że mam jeszcze jedną córkę i przyjaciółkę, bo też razem pracujemy. I to jest super. Dzisiaj Wercia zrobiła całą choreografię do tego koncertu, bo jest świetnym choreografem i to wszystko jej zasługa" - podkreśliła Mandaryna. Jesteście zaskoczeni? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Mandaryna opowiedziała o relacji ze swoimi dziećmi. Stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu

Marta Wiśniewska bez wahania opowiada o swojej rodzinie. W rozmowie z Pudelkiem wypowiedziała się na temat relacji ze swoimi dziećmi. Jej zdaniem łączy ich wyjątkowa więź, ponieważ z chęcią spędzają razem dużo czasu. Dodała, że praktycznie nie muszą rozdzielać życia prywatnego od zawodowego. "Wychowałam swoje dzieci chyba naprawdę całkiem nieźle, bo pracuje mi się z nimi dobrze. Prowadzimy razem szkoły tańca, koncertujemy razem. Są świetnymi tancerzami i są takim moim wentylem bezpieczeństwa. Dzisiaj też ze mną byli na scenie. No i fajnie" - oceniła Marta Wiśniewska w rozmowie z Pudelkiem. ZOBACZ TEŻ: Mandaryna cierpi na przewlekłą chorobę. Objawy były podstępne. "Podobało mi się"

 
Co sądzicie o imionach dzieci Marty Wiśniewskiej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.