Przetakiewicz ujawniła kulisy rozwodu z pierwszym mężem. Wspomniała o dzieciach

Joanna Przetakiewicz w 2020 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Rinke Rooyensem. Tworzą szczęśliwy duet, który inspiruje innych. Warto zaznaczyć, że znany producent programów telewizyjnych nie jest pierwszym mężem projektantki.

Dziś Przetakiewicz postrzegana jest za kobietę sukcesu. Ma dobrze prosperujące biznesy, trzech dorosłych synów i ukochanego męża u boku, z którym zdjęcia znajdziecie w galerii, stwarzają obraz sielanki. Zanim założycielka La Manii dotarła do tego etapu, sporo cierpiała w życiu prywatnym. Podjęła decyzję o zamążpójściu w młodym wieku, co finalnie nie było dobrym ruchem.

Zobacz wideo Przetakiewicz wychowała trzech synów. Co po niej mają?

Joanna Przetakiewicz wspomina bolesny rozwód. "To było zatrzęsienie ziemi"

Pierwszego męża projektantka poznała podczas studiów. Miała 20 lat, kiedy po raz pierwszy powiedziała słynne "tak". Jej pierwszy mąż stał się również ojcem Aleksandra, Filipa i Jakuba. Małżonkowie nie znaleźli nici porozumienia, dlatego też doszło do rozstania. Rozwód z partnerem mocno odbił się na bizneswoman. - Chciałabym się pozbyć z życia mojego rozwodu, tego, że moje dzieci cierpiały z tego powodu. To jest zawsze gigantyczny kryzys. To był jeden z najcięższych, długich momentów w moim życiu. To było zatrzęsienie ziemi, w którym bardzo trudno jest zachować taki spokój - wyznała sama zainteresowana w rozmowie z Żurnalistą.

Joanna Przetakiewicz znalazła szczęście na chwilę u boku Kulczyka. Dlaczego się rozstali?

Joanna Przetakiewicz wspomina KulczykaJoanna Przetakiewicz wspomina Kulczyka KAPiF.pl

Dlaczego obserwujesz Joannę Przetakiewicz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.