Matka Beyoncé wyznała szokującą prawdę o dzieciństwie gwiazdy. "Była..."

Tina Knowles, matka Beyoncé udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Vogue", w którym opowiedziała o dzieciństwie swoich sławnych córek. O tych faktach z życia gwiazd mało kto wie.

Wydawać by się mogło, że po tylu latach na scenie Beyoncé zacznie zwalniać tempo. Nic bardziej mylnego. Artystka pracuje na najwyższych obrotach. Obecnie skupia się na promocji swojego najnowszego albumu. Wokalistka eksperymentuje z różnymi stylami muzycznymi. Do tego dochodzą liczne koncerty. Wszystkie osoby, które były na "Renaissance World Tour" jednogłośnie przyznały, że takiego widowiska jeszcze nie widziały. Beyoncé epatuje na scenie niezwykłą pewnością siebie. Dosyć zaskakujący był zatem ostatni wywiad matki gwiazdy. Tina Knowles opowiedziała o trudnym dzieciństwie piosenkarki i jej początkowej nieśmiałości. Czy Beyoncé jest podobna do swojej mamy? Sprawdź zdjęcia w galerii na górze strony i daj znać w sondzie na końcu artykułu!

Zobacz wideo Który koncert w swoim życiu najlepiej wspominasz? [SONDA]

Beyoncé była prześladowana. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce 

Tina Knowles przyznała, że jej córka nie miała łatwego dzieciństwa. Beyoncé była bardzo nieśmiała. W pewnym momencie gwiazda była zastraszana i prześladowana. Mimo tak przykrych doświadczeń piosenkarka nie pozwoliła, by to samo spotkało jej bliskich. W pewnym momencie Beyoncé stanęła w obronie prześladowanych rówieśników i przełamała swoją nieśmiałość. "Zaczynam się wzruszać, gdy o tym mówię. Nie mogłam być z niej bardziej dumna" - mówiła Knowles w wywiadzie dla "Vogue'a".

Beyonce? w dzieciństwieBeyonce? w dzieciństwie Fot. @beyonce/ Instagram

Matka Beyoncé opowiedziała o początkach Destiny's Child. Zwróciła uwagę na Kelly Rowland

Tina Knowles z sentymentem wspominała karierę zespołu, do którego należała jej córka. Matka Beyoncé przyznała, że szczególnie bliska była jej Kelly Rowland, która zawsze o wszystkich dbała. "Kelly zawsze była tym dzieciakiem, które po prostu starało się chronić wszystkich. Pamiętam ją z jej najlepszą przyjaciółką Barbarą. Była mediatorem i po prostu tą osobą, która zawsze próbowała wszystko załagodzić" - mówiła w tej samej rozmowie. Knowles, która ma już 70 lat, otworzyła się również na temat swojego podejścia do rodzicielstwa. Kobieta zawsze starała się podchodzić indywidualnie do swoich dzieci. "Każde dziecko jest inne! Ale wszystkie są takie wyjątkowe. Wierzę, że dzieci rodzą się ze swoją osobowością" - tłumaczyła. ZOBACZ TEŻ: Beyoncé z głową w umywalce opowiada o swoich naturalnych włosach. Tak wygląda bez peruki i makijażu

Czy waszym zdaniem Beyoncé jest podobna do mamy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.