Zaczynała w "The Voice Kids". Dziś jest jedną z najpopularniejszych raperek w Polsce. Poznajecie?

W 2018 roku w programie "The Voice Kids" wystąpiła znana raperka. Obecnie klipy do jej piosenek zdobywają milionowe wyświetlenia.

Program "The Voice Kids" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2018 roku. Szybko okazało się, że  format jest przepustką do świata muzyki i zrobienia wielkiej kariery. W pierwszej edycji "The Voice Kids" wystąpiła Roksana Węgiel. 13-letnia wówczas wokalistka zaśpiewała na castingach utwór "Halo" i zachwyciła jurorów. Zwyciężyła w finale programu. Później w formacie oglądaliśmy także Viki Gabor, Sarę James oraz Oskara Cymsa. To jeszcze nie wszystko. Znana raperka odwróciła wszystkie fotele w formacie.

Zobacz wideo Trojanowska opowiedziała o "The Voice Senior". Ta jurorka ją zachwyciła

"The Voice Kids". Bambi wystąpiła w programie. Zachwyciła jurorów

W 2018 roku na przesłuchaniach w ciemno w programie "The Voice Kids" pojawiła się Michalina Włodarczyk. Nastolatka zaśpiewała utwór „Sweet Creature" i odwróciła wszystkie fotele. Postanowiła dołączyć do drużyny Tomsona i Barona. Ostatecznie nie przeszła do odcinków na żywo i odpadła na etapie bitew. Na tym jednak nie zakończyła się kariera nastolatki. Obecnie Michalina Włodarczyk jest raperką i występuje pod pseudonimem Bambi. Jakiś czas temu podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Young Leosi, Bailla Ella Records. W 2023 roku wydała swoją debiutancką płytę pt. "In Real Life". Ma na koncie hity, takie jak: "BFF", "Latawce" czy "Grawitacja". Klip raperki do jej utworu "Millie Walky" zdobył dziesięć milionów wyświetleń. Chcecie zobaczyć zdjęcia Bambi sprzed kilku lat? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Bambi studiowała psychologię. "Muzyka mi to zatrzymała"

Jakiś czas temu Bambi wystąpiła także w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda raperka opowiedziała o swojej edukacji. Jak się okazało, zanim jej kariera nabrała tempa, była zwyczajną studentką. - Tak się akurat stało, że skończyłam dwa lata psychologii, ale niestety muzyka mi to zatrzymała. Niestety, ale stety - mówiła. Wojewódzki dopytywał, jak na tę decyzję zareagowali rodzice Bambi. - Powiedzieli "no dobrze, niech będzie" - wyjawiła raperka. ZOBACZ TEŻ: Nicki Minaj nie dotarła na koncert. Spędziła sześć godzin w areszcie. Tak zareagowali wściekli fani

Słuchacie Bambi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.